انهدام 2300 باند مواد مخدر از ابتداي سال جاري تا كنون / تمركز بر موضوع پولشويي در عرصه مبارزه با مواد مخدر يكي از اولويت هاي ناجا در سال آينده

- گروه استان ها- فارس- رئيس پليس مبارزه با مواد مخدر ناجا با اشاره به اينكه از ابتداي سال جاري تا كنون 475 تن انواع مواد مخدر در كشور كشف و 2300 باند مواد مخدر نيز منهدم شده است، گفت: تمركز بر موضوع پولشويي در عرصه مبارزه با مواد مخدر يكي از موضوع هاي اصلي و اولويت هاي ناجا در سال آينده است.

مطالب مرتبط:
آرشیو
  • کزارش و تحلیل
گروه استان ها- قم- براي داشتن ارتباطي موفق، نه تنها در ارتباط زناشويي بلکه در هر ارتباطي بايد طرفين در هنگام بروز اختلاف حرمت ها را نشکنند و حرف هايي نزنند يا اعمالي مرتکب نشوند که قابل جبران نباشد به همين علت زندگي زناشويي نوعي ارتباط است که بايد مديريت شود.
گروه استان ها- پارک هاي حاشيه اي و توقف هاي غيرمجاز موجب اختلال در امر عبور و مرور و کاهش سطح سرويس معابر مي شود لذا برحسب تدابير فرمانده نيروي انتظامي مبني بر تجهيز پليس به سيستم هاي مکانيزه و هوشمند، پليس راهور تهران بزرگ نسبت به تجهيز خودروهاي مخصوص کنترل مکانيزه پارک هاي حاشيه اي اقدام کرد.
  • نقد و تحلیل
گروه استان ها - خراسان رضوي - قصه تلخ زندگي مردي كه از اوج منصب و عزت به قعر فلاكت و بدبختي سقوط كرد.
گروه استان ها- چهارمحال و بختياري - همانطور که پدران و مادران حق و حقوقي , بر فرزندان خود دارند و فرزندان در صورت ترک آن حقوق، عاق مي شوند فرزندان نيز حق و حقوقي بر پدران و مادران دارند.
گروه استان ها- همدان- از نظر سبک زندگي اسلامي يکي از اصلي ترين ارکان جامعه نهاد خانواده است که براي پيشرفت جامعه، بايد بنيان خانواده را محکم کرد و براي ساقط کردن آن نيز بايد خانواده را به انحراف کشيد.
  • آمار و یافنه های اجتماعی
لحظه وحشت!
گروه استان ها - بوشهر - عناصر هوش هيجاني
گروه استان ها- زنجان- هر وسيله گرمايشي در خانه شما که با سوخت فسيلي کار کند يک قاتل بالقوه است و بايد مراقب آن باشيد.
تصویر روز
  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • خدمات
  • اخبار گوناگون