فرمانده نيروي انتظامي تاکيد کرد:

نگاه ويژه پليس به امنيت در حاشيه شهرها

فرمانده نيروي انتظامي تاکيد کرد: - گروه استان ها – فرمانده نيروي انتظامي جمهوري اسلامي ايران در مشهد بر توسعه امنيت در حاشيه شهرها تاكيد كرد وگفت:نگاه پليس به امنيت در حاشيه شهر ها ويژه است.

مطالب مرتبط:
آرشیو
  • کزارش و تحلیل
گروه استان ها - جاده چالوس يکي از مهم‌ترين محورهاي مواصلاتي کشور و جزو جاده‌هاي بسيار زيباي طبيعي جهان است اين محور بخش زيادي از بار ترافيکي کشور را به دوش مي‌کشد به طوري‌که طبق آمار در برخي تعطيلات آخرهفته بيش از 30 هزار خودرو از آن عبور مي‌کند.
گروه استان ها- ترکيدن لاستيک درحين رانندگي به شدت خطرناک است و دانستن اين که در چنين مواقع حساسي بايد چگونه عمل کرد، بسيار تعيين کننده است و حتي در شرايط خطرناک مي تواند جان شما را هم نجات دهد.
گروه استان ها - مراسم عقد سرباز فداكار نيروي انتظامي كه 26 روز قبل در منطقه عملياتي سيستان و بلوچستان به علت انفجار مين هر دو پاي خود را از دست داد در حرم مطهر امام رضا(ع) برگزار شد.
  • نقد و تحلیل
گروه استان ها - پيروزي انقلاب اسلامي به عنوان بزرگترين و مهمترين انقلاب نرم، آمريكا را بر آن داشت تا با مطالعه و شاخص سازي از انقلاب اسلامي، مدل ضد آن را طراحي کند.
گروه استان ها- امروزه پليس در جامعه از يک سو بايد تحولات اجتماعي و فرهنگي را در ابعاد زندگي جمعي جامعه درک و همسو با آن حرکت نمايد و از سوي ديگر بايد ضامن امنيت عمومي جامعه باشد.
گروه استان ها- زورگيري يا سرقت به عنف يکي از شگردهايي است که مجرمان براي رسيدن به اهداف شوم خود به آن متوسل شده و امنيت عيني و ذهني جامعه را خدشه دار مي کنند.
  • آمار و یافنه های اجتماعی
گروه استان ها- در فرايند تصميم گيري، گزينه هاي منطقي موجود در يک موقعيت را پيدا کنيم و پيامد هاي مثبت و منفي هر تصميم را پيش بيني نماييم.
گروه استان ها- مهمترين اصل در خريدهاي اينترنتي، خريد از فروشگاه‌هاي داراي نماد اعتماد الکترونيک است و براي صحت نماد اين فروشگاه‌ها با کليک بر روي نماد اعتماد الکترونيک در صفحه فروشگاه اينترنتي صفحه‌اي براي شما باز مي‌شود که مشخصات فروشگاه اينترنتي و تاريخ اعتبار آن درج شده است.
گروه استان ها- آسيب‌هاي "اينترنت"،فضاي مجازي و نرم‌افزار‌هايي مانند «تانگو» ،«وي‌چت»،«واتساپ»، «لاين»،«وايبر» و ...پنهان بوده و علائم اوليه ندارد، چون ويژگي آن سکون است.
  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • خدمات
تصویر روز
  • اخبار گوناگون

تصویر روز