امنیت خوبی را برای سفرها در نوروز ۹۶ شاهد هستیم

گروه استان ها- کرمانشاه-رئیس سازمان میراث فرهنگی ،صنایع دستی وگردشگری کشور از اسکان حدود ۲۴ میلیون نفر مسافر نوروزی در نقاط مختلف کشور طی هفته اول نوروز ۹۶ خبر داد و گفت: با توجه به این حجم از سفرها، امنیت خوبی را برای سفرها در نوروز ۹۶ شاهد هستیم.

مطالب مرتبط:
آرشیو
  • آخرین اخبار
گروه استان ها- البرز - رئیس پلیس راه استان وضعیت ترافیک در جاده کرج -چالوس را سنگین اعلام کرد.
گروه استان ها- البرز - با تلاش ماموران پلیس آگاهی شهرستان فردیس اعضای باند پنج نفره سارقان اماکن خصوصی دستگیر و به 36 فقره سرقت اعتراف کردند .
گروه استان ها - آذربایجان غربی - جانشین انتظامی استان از دستگیری سارق حرفه ای منازل و اعتراف به 26 فقره سرقت در سلماس خبر داد.
گروه استان ها- فارس - جانشين انتظامي شهرستان فسا از کشف کالای قاچاق به ارزش يك ميليارد ریال در آن شهرستان خبر داد.
گروه استان ها ـ آذربايجان شرقي ـ فرمانده انتظامي شهرستان مراغه از كشف محموله البسه قاچاق به ارزش يك ميليارد ريال خبر داد.
گروه استان ها –سیستان و بلوچستان- استاندار با اشاره به اینکه همه مردم از آثار امنیت مطلوب در استان بهره‌مند هستند، تصریح کرد: درک جمعی از نیازها ،همگرایی و هم افزایی خوبی را در استان رقم زده و به ما این فرصت را داده که فضای امنیتی و تهدید را تبدیل به فضای امن و فرصت‌سازی برای توسعه همه جانبه تبدیل کنیم.
گروه استان ها – آذربايجان شرقي – رئیس پلیس آگاهی استان از انهدام باند سه نفره سارقان لوازم داخل خودرو و کشف 447 فقره سرقت در تبريز خبر داد.
گروه استان ها- يزد - معاون اجتماعی فرماندهي انتظامي استان، از کشف محموله "سنبل الطيب" قاچاق به ارزش دو ميليارد و 600 ميليون ريال در شهرستان خاتم خبر داد.
گروه استان ها_ اصفهان _ كاراگاهان پليس آگاهي فرماندهي انتظامي استان طي يك عمليات در بازرسي از انباري در شهر اصفهان چهار كارتن بدليجات قاچاق به ارزش يك ميليارد ريال را كشف و توقيف كردند.
گروه استان ها- خراسان رضوي - ماموران انتظامی شهرستان مشهد، در بازرسي از يك باب منزل مسكوني 420 كيلوگرم ترياك كشف و يك متهم را نیز دستگير کردند.
سایت پلیس و رسانه

سایت پلیس و رسانه

استعلام تخلفات رانندگی

استعلام تخلفات رانندگی

سامانه نظارت همگانی پلیس - 197 -آماده دریافت شکایات و انتقادات مردم

سامانه نظارت همگانی پلیس - 197 -آماده دریافت شکایات و انتقادات مردم

آلبوم تصاویر فرماندهان ناجا

آلبوم تصاویر فرماندهان ناجا

تصویر روز
آرشیو
آرشیو
آرشیو
آرشیو
  • گزارش تصویری