دستبند پلیس خراسان شمالی بر دستان کلاهبردار میلیاردی

گروه استان ها- خراسان شمالی- فرمانده انتظامی استان از دستگیری یک کاهبردار با 272میلیارد و 500 میلیون ریال کلاهبرداری در استان خبر داد.

مطالب مرتبط:
آرشیو
  • آخرین اخبار
گروه اسنان ها -گلستان - فرمانده انتظامي استان عزت واحترام پلیس را در گرو رفتار او دانست وگفت: رفتار و ظاهر پليس اسلامي بايد منطبق برآموزه هاي ديني باشد.
گروه استان ها- تهران بزرگ - رئيس كلانتري 153 شهرك وليعصر از دستگیری عامل تصادف جرحی در اتوبان آزادگان و اعتراف وی به 20 فقره سرقت خبرداد.
گروه استان ها – زنجان – مدير كل صدا و سيماي استان با اشاره به اينكه در 6 ماهه نخست سال بيش از 61 ساعت برنامه با موضوعات مختلف پليسي از صدا و سيماي استان پخش شده است بيان داشت : يكي از مهمترين وظايف نيروي انتظامي و صدا و سيما مهندسي و صيانت از افكار عمومي است .
گروه استان ها – همدان-فرمانده انتظامي استان از کشف تعداد 1347 دستگاه گوشي تلفن همراه قاچاق به ارزش 12 میلیارد ریال در همدان خبر داد.
گروه استان ها – چهارمحال و بختياري –مديركل راهداري وحمل ونقل جاده اي كشورگفت: ايمني جاده ها و كاهش تصادفات ازاولويت هاي مسئولان امر است.
گروه استان ها- فارس- فرمانده انتظامي مهر از كشف كالاي قاچاق با ارزش يك ميليارد ريال درآن شهرستان خبر داد.
گروه استان ها-قم-فرمانده انتظامي استان گفت: بايستي برای اجرای هرچه بهتر فريضه الهی امر به معروف و نهي از منکر گام های موثر و هدفمندی برداشته شود و همه در این زمینه احساس مسئولیت کنند.
گروه استان ها-همدان-اعضاي حيات بخش سرباز ناجا که در اثر يک حادثه دچار مرگ مغزي شده بود با ايثار خانواده وي به پنج نفر اهدا و زندگي دوباره اي به آنان بخشيد.
گروه استان ها – همدان – فرمانده انتظامی استان همدان شب گذشته در جمع مسئولان هیئات مذهبی گفت : امام حسین (ع) شفیع دنیا و آخرت ما است .
گروه استان ها- یزد- فرمانده انتظامی شهرستان تفت گفت: با تلاش ماموران پلیس آگاهی این شهرستان دو سارق حرفه ای دستگیر و دو میلیارد ریال دام و اموال سرقتی از مخفیگاهشان کشف شد.
تصویر روز
آرشیو
آرشیو
آرشیو
  • گزارش تصویری