امکانات ارتباطي براي اربعين در مرزها 10 برابر شده است

- گروه استان ها-ايلام- وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات کشور گفت: ظرفيت خدمات رساني و آنتن دهي شرکت هاي مخابراتي براي پوشش ارتباطي اربعين حسينيدر مرز ها 10 برابر شده است.

مطالب مرتبط:
آرشیو
  • کزارش و تحلیل
گروه استان ها- سمنان- آيا مي‌دانيد رابطه مستقيمي بين سلامت کبد و روشني و زيبايي پوست شما وجود دارد؟ بهتر است هيچ وقت کبدتان را دست کم نگيريد. کبد يکي از بزرگ‌ترين و مهم‌ترين عضوهاي داخلي بدن است.
گروه استان ها- گيلان- اگر کمي بيشتر در مورد وضو و تأثيرات مثبت آن بر روي روح و جسممان آگاه شويم، شايد ترجيح بدهيم که هميشه با وضو باشيم.
گروه استان ها- خوزستان- زمان شيخ انصاري سفر زيارتي به کربلا با پاي پياده مرسوم بود، اما پس از ايشان اين سيره کم رنگ شد تا آنکه مرحوم ميرزاي نوري زيارت به کربلا با پاي پياده از نجف را آغاز کرد و از آن پس اين سنت در سيره بسياري از علما قرار گرفت.
  • نقد و تحلیل
گروه استان ها-قم-کمردرد از معضلاتي است که اين روزها گريبان بسياري از افراد را گرفته است در اين خبر شما را با برخي از راهکارهايي که به کاهش اين درد منتهي مي‌شود، آشنا مي‌کنيم.
گروه استان ها- گيلان- چرا کودکان مي‌ترسند مورد توجه بسياري از صاحبنظران رشد کودک و روانشناسان بوده است.

گروه استان ها- آنگاه همه چيز در جاي خودش زيبا و دوست داشتني جلوه گري مي کند و دنيا را گلستان خواهي ديد.همه فصول مي تواند،فصل شکوفايي و مهر ورزيدن باشد.
  • آمار و یافنه های اجتماعی
گروه استان ها- چهارمحال و بختياري- بسيارى از كودكان هنگام قرارگيرى در وضعيت جديد مثل روبرو شدن با افراد جديد، احساس اضطراب كرده و به‌طور خجالت‌آورى به مادر و پدر، افراد فاميل و يا وابستگان به اصطلاح «آويزان» مي‌شوند.
گروه استان ها- قم- نظارت به معناي مراقبت در اجراي امري است و ناظر کسي است که اجراي آن امر به او سپرده مي‌شود، بر اساس دستورات ديني همه انسان‌ها و عملکرد آن‌ها درست است مگر خلاف آن ثابت شود.
گروه استان ها- جامعه امروز مملو از خطراتي است که پيرامون خانواده ها جمع شده اند.
  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • خدمات
تصویر روز
  • اخبار گوناگون

تصویر روز