در دیدار فرماندهان نیروی زمینی ارتش مطرح شد؛

تجلیل فرمانده معظم کل قوا از مواضع وحدت‌آفرین فرمانده ارتش

گروه ناجا- فرمانده کل قوا با تجلیل از مواضع انقلابی و وحدت‌آفرین فرمانده کل ارتش، فرمودند: آقای سرلشکر موسوی در عین دلبستگی سازمانی و پایبندی عاطفی به ارتش که حفظ و تأکید بر آن لازم است، نیز سخنان بسیار خوبی در خصوص اتحاد نیروهای مسلح بیان کردند که این سخنان نشان‌دهنده عقل مدیریتی و صفای باطنی است و ارتش را در چشم مردم بیش از پیش ارزشمند می‌کند.

مطالب مرتبط:
آرشیو
  • آخرین اخبار
گروه استان ها – كرمانشاه - جانشین فرمانده انتظامی استان از کشف محموله سوخت قاچاق در کرمانشاه به مقدار 43 هزار و 600 لیتر و دستگيري یک متهم در این رابطه خبر داد.
گروه استان ها- غرب استان تهران- فرمانده انتظامی شهرستان قدس از دستگیری سارق دریچه های فاضلاب با 25 فقره سرقت خبر داد.
گروه استان ها – كردستان – فرمانده انتظامي استان از کشف 990 هزار نخ سیگار خارجی قاچاق به ارزش 9میلیارد و 900 میلیون یال در شهرستان دهگلان خبر داد.
گروه استان ها_ خوزستان_ رئیس پلیس آگاهی استان از انهدام باند سارقان حرفه ای منزل و مغازه با 28 فقره سرقت در شهرستان ماهشهر خبر داد.
گروه استان ها – كرمانشاه - جانشین فرمانده انتظامی استان از کشف محموله سوخت قاچاق در کرمانشاه به مقدار 43 هزار و 600 لیتر و دستگيري یک متهم در این رابطه خبر داد.
گروه استان ها- فارس- زلزله اي به بزرگي 4.7 دهم ريشتر ساعت 5 و 42 دقيقه و 20 ثانيه صبح امروز در عمق 7 كيلومتري زمين، شهرستان "خنج" در استان فارس را لرزاند.
گروه استان ها- گلستان- فرماندهی انتظامي استان با اشاره به كاهش 26 درصدي كشته هاي رانندگي در جاده هاي گلستان، گفت: ترافيك پديده اجتماعي است و ضرورت دارد همه ارگان ها ، سازمان ها و كاربران ترافيك، با به روز رساني علم و آگاهي خود، مشكلات موجود را شناسايي و مرتفع كنند.
گروه استان ها- هرمزگان- فرمانده انتظامی شهرستان " بستک " از کشف 22 راس گــاو قاچاق به ارزش 960 میلیون ریال خبر داد.
گروه استان ها– سیستان و بلوچستان– رئيس پليس آگاهي استان از رهایی دختربچه 6ساله یزدی از دست آدم ربایان خبر داد.
گروه استان ها – غرب استان تهران – فرمانده انتظامی استان از کشف 6 تن رخت آویز قاچاق به ارزش یک میلیارد و 500 میلیون ریال خبر داد.
تصویر روز
سالروز ولادت حضرت ابوالفضل (ع) روز جانباز گرامی باد
میلاد امام حسین (ع)و روز پاسدار گرامی باد
آرشیو
آرشیو
آمار و یافته های اجتماعی
آرشیو
  • گزارش تصویری