رشد قابل توجه کشفیات قاچاق نتیجه تلاش مضاعف کارکنان خدوم ناجا

گروه استان ها – کرمانشاه – جانشین فرمانده ناجا گفت: امسال نیروی انتظامی در همه اموری که به آن مربوط می شود رشد قابل توجهی داشته که در نتیجه تلاش مضاعف کارکنان خدوم این نیرو بوده است.

مطالب مرتبط:
آرشیو
  • آخرین اخبار
گروه استان ها - کرمان - فرمانده انتظامی استان کرمان گفت: قاتل شهید جرجندی که 26 آبان در رودبار کرمان به شهادت رسید در حال خروج از مرزهای شرقی کشور دستگیر شد.
گروه استان ها – سیستان و بلوچستان - نماینده ولی فقیه در استان گفت: بصیرت یعنی اعمال و رفتار خود را با سیره ولی فقیه و قطب نمای زمان خویش تطبیق داده و از ایشان تبعیت کنیم.
گروه استان ها –البرز- فرمانده انتظامی شهرستان کرج از دستگیری سارق لوازم داخلی خودرو با اعتراف به 20 فقره سرقت خبر داد .
گروه استان ها - چهارمحال و بختیاری - برخورد سواری سمند با ساینا در محور "لردگان به ایذه"2 کشته و یک مجروح بر جای گذاشت.
گروه استان ها-همدان -پلیس همدان در اقدامی شایسته آرزوی یک کودک بیمار را برآورده کرد.
گروه استان ها - بوشهر- فرمانده انتظامی شهرستان عسلویه از توقیف یک دستگاه کشنده تریلر حامل کالای قاچاق به ارزش یک میلیارد و 200 میلیون ریال خبر داد.
گروه استان ها – تهران بزرگ – رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ، با اشاره به کشف یک انبار کالاهای قاچاق در دولت آباد، گفت: در بازرسی از این انبار، بیش از 9 هزار لاستیک، لوازم منزل، خودرو و آشپزخانه قاچاق کشف شد.
گروه استان ها-کرمان-فرمانده انتظامی استان گفت: شب گذشته استوار يكم" امين افشاري پور" از کارکنان يگان رزمي 114 شهرستان بم در درگیری با اشرار مسلح به شهادت رسید.
گروه استان ها-سيستان وبلوچستان- فرمانده انتظامي شهرستان "سراوان" از کشف 25 تن شيرخشک قاچاق در بازرسی از يک دستگاه تريلي خبر داد.
گروه استان ها_ خوزستان_ فرمانده انتظامی استان از توقیف بیش از 2 هزار و 319 میلیارد ریال کالای قاچاق از ابتدای سال جاری خبر داد.
تصویر روز
شهادت استواريكم "امين افشاري"در درگیری مسلحانه با قاچاقچیان
شهادت سروان ایرج صفاری در درگیری پلیس یزد با اشرار
آرشیو
آرشیو
آرشیو
  • گزارش تصویری