مرزبانان در راستای تحقق شعار سال با هرگونه قاچاق مبارزه می کنند

گروه ناجا - فرمانده مرزبانی ناجا با بیان اینکه قاچاق پیکره اقتصاد کشور را تهدید می کند، گفت: مرزبانان نیز برای رونق تولید محصولات ایرانی با هرگونه قاچاق در مرزها با جدیت مبارزه می کنند.

مطالب مرتبط:
آرشیو
  • آخرین اخبار
گروه استان ها- گلستان- سرپرست استانداری گفت: کشفیات موادمخدر نشان دهنده عزم راسخ و قاطعیت پلیس در برخورد با سوداگران مرگ است.
گروه استان ها – خراسان رضوي – فرمانده انتظامی شهرستان داورزن از کشف 500 کیلوگرم پنیر فاسد در این شهرستان خبر داد.
گروه استان ها_اصفهان_ رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان از کشف 410 کیلو و 110 گرم تریاک با همکاری پلیس استان "زاهدان" خبر داد.
گروه استان ها- خراسان رضوی – فرمانده انتظامی استان خراسان رضوی از کشف 239 تن کاغذ احتکار شده به ارزش 15 میلیارد ریال در شهر مشهد خبر داد.
گروه استان ها- البرز- رئیس پلیس آگاهی استان از کشف 120 تن روغن خوراکی قاچاق به ارزش 60 میلیارد ریال از یک کارگاه تولیدی در ماهدشت کرج خبر داد.
گروه استان ها- خراسان رضوي- جانشین فرماندهی انتظامي استان از كشف انبار لوازم خانگي احتكار شده به ارزش 12 ميليارد ريال در شهرستان تربت حیدریه خبر داد.
گروه استان‌ها - گيلان - فرمانده انتظامي ماسال از جان باختن يك مرد 40 ساله بر اثر صاعقه در اين شهرستان خبر داد.
گروه استان ها_اصفهان_ رئيس پليس آگاهي استان از کشف يک محموله ادکلن خارجي قاچاق در بازرسي از یک انبار در خارج از شهر به ارزش یک ميليارد ريال خبر داد.
گروه استان ها_اصفهان_ سرپرست انتظامي شهرستان "لنجان" ازجان باختن یک کشاورز 27 ساله در منطقه "باغ بهادران" بر اثر اصابت صاعقه خبر داد.
گروه استان ها – مرکزی-صبح امروز بر اثر برخورد قطار با عابر پیاده در ساوه چوپان ساوجی جان خود را از دست داد.
گروه استان ها –هرمزگان-فرمانده انتظامی قشم از کشف 390 عدد کپسول گاز قاچاق به ارزش 3 میلیارد و 400 میلیون ریال خبر داد.
گروه ناجا – معاون اجرایی پلیس پیشگیری ناجا با اشاره به تلاش هاي صورت گرفته از سوي نيروي انتظامي برای استقرار امنيت پايدار در جامعه، تحقق این امر را در گرو همکاری و مشارکت های مردمی دانست .
گروه استان ها- لرستان - فرمانده انتظامي استان گفت: صاعقه باعث تلف شدن 73 راس گوسفند در پلدختر و دورود شد .
گروه استان ها ـ همدان ـ فرمانده انتظامي شهرستان همدان، از مرگ يك كشاورز 60 ساله در زير چرخ هاي تراكتور در یکی از روستاهای بخش قهاوند خبر داد.
گروه استان ها- همدان- فرمانده انتظامي استان از کشف 215 کيلو گرم ترياک در عمليات مشترک پليس مبارزه با مواد مخدر همدان و کرمان و دستگيري 2 قاچاقچي خبر داد.
تصویر روز
عکس سلفی فرزندان شهید" محمد دهقان نیری" بر سر تربت پاک پدر شهیدشان
آرشیو
آرشیو
آرشیو
  • گزارش تصویری