تقدیر از دستگاه قضا و نیروی انتظامی برای برخوردقاطع با مفسدان اقتصادی/ مسئولان و دست اندرکاران باید در مسائل اقتصادی ریزبین و جدی باشند

گروه ناجا- امام جمعه موقت تهران ضمن تقدیر از دستگاه قضا و نیروی انتظامی برای برخورد قاطع با مفسدان اقتصادی، گفت: مسئولان و دست اندرکاران باید در مسائل اقتصادی ریزبین و جدی باشند.

مطالب مرتبط:
آرشیو
  • آخرین اخبار
گروه استان ها- خرسان شمالی - استاندار با تاکید بر اینکه خدمت به مردم در لباس مقدس نیروی انتظامی یکی ازبهترین توفیقاتی است که نصیب کارکنان ناجا شده، گفت: پلیس امین مردم است و مردم نیز به خوبی این موضوع را درک کرده اند.
گروه استان ها – قزوین- فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: شهدا مایه حیات معنوی و رونق جامعه هستند که به معنای هدف داری و حرکت به سمت آرمان های انقلابی است.
گروه استان ها- گلستان- فرمانده انتظامي استان از كشف 115 كيلوگرم مواد مخدر از نوع ترياك طي يك عمليات هدفمند پليسي در شهرستان مينودشت خبر داد.
گروه استان ها_ خوزستان_ فرمانده انتظامي خرمشهر از فوت يک نوجوان 12 ساله بر اثر غرق شدن در کانال آب در مينوشهرخبر داد.
گروه استان ها _ خوزستان_ فرمانده انتظامی استان از شناسایی و دستگیری 3 سارق مسلح فراری در شهرستان دشت آزادگان خبر داد.
گروه استان ها – مرکزی –دو سارق كه خودروهای نیسان را از استان هاي مركزي، تهران و البرز سرقت مي كردند و در يكي از استان هاي مرزي كشور به فروش مي رساندند، در عمليات كارآگاهان پليس آگاهي استان دستگير و به 19 فقره سرقت نيسان اعتراف كردند.
گروه استان ها -البرز- با تلاش ماموران پایگاه دوم پلیس آگاهی استان اعضای باند سارقان اماکن خصوصی و دولتی در تهران و کرج دستگیر و از آن ها اموال سرقتی بالغ بر 25 میلیارد ریال کشف شد .
گروه استان ها-قم-رئیس پلیس آگاهی استان از دستگيري سارق حرفه اي تجهيزات مخابراتي و اعتراف وی به 9 فقره سرقت در استان خبر داد.
گروه استان ها – ویژه شرق استان تهران –عضو کمیسیون امنیت ملی و نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی گفت: امروز حضور پلیس در جامعه با نشاط و مقتدرانه است.
گروه استان ها- مازندران- فرمانده انتظامی شهرستان" ساری " از غرق شدن زنی 60 ساله در استخر آب در این شهرستان خبر داد.
تصویر روز
آغاز امامت حضرت ولیعصر(عج)
بدرقه خادمین امام حسین (ع) ستاد ناجا به عتبات عالیات
آرشیو
آرشیو
آرشیو
  • گزارش تصویری