سردار اشتری در بازدید از مرکز سپکا؛

انگیزه و توان دو چندان ناجا در مقابله با مواد مخدر/ لزوم حمایت ستاد مبارزه با مواد مخدر ریاست جمهوری ازمرکز سپکا

گروه ناجا – فرمانده نیروی انتظامی گفت: ناجا باانگیزه، توان، نیروهای آموزش دیده و تجهیزات کافی اقدامات خوبی در مبارزه با قاچاق مواد مخدر انجام داده است.

مطالب مرتبط:
آرشیو
  • آخرین اخبار
گروه استان ها–خراسان جنوبی- فرمانده انتظامی شهرستان فردوس از آتش سوزی و سوختن 200 اصله درخت در این شهرستان خبر داد.
گروه ناجا - نماینده مردم بوئین زهرا و آوج در مجلس گفت: ما نباید اجازه هنجارشکنی در سطح جامعه را بدهیم؛ چراکه با رواج یافتن آن، این پدیده خارج از کنترل و همه گیرخواهد شد، از این رو موضع فرمانده ناجا قابل تقدیر و تشکر است.
گروه ناجا - جمعی از علمای اهل سنت سیستان و بلوچستان ضمن حمایت از نیروی انتظامی در برخورد با قانون شکنان گفتند: جوسازی علیه پلیس در راستای برخورد با متخلفان که توسط عده ای انجام می شود با توطئه دشمنان نظام و اسلام صورت می گیرد.
گروه استان‌ها- فارس- رئيس پليس راه جنوب استان، گفت: بر اثر برخورد يك كاميون با سواري زانتيا در محور "بريز-لارستان"، 4 نفر در دم فوت كردند.
گروه استان ها - آذربایجان غربی - فرمانده انتظامي استان، از توقیف یک دستگاه اتوبوس و کشف انواع کالای قاچاق، به ارزش یک میلیارد و 205 میلیون ریال در ایست و بازرسی "ایواوغلی"خبر داد.
گروه استان ها_اصفهان_فرمانده انتظامي شهرستان گلپايگان از کشف یک محموله لوازم آرايشي و بهداشتی خارجی قاچاق به ارزش يک ميليارد و 540 ميليون ريال خبر داد.
گروه استان ها- مازندران- فرمانده انتظامی شهرستان بهشهر از دستگیری سارق دام وطیور و اماکن خصوصی با 20 فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.
گروه استان‌ها- فارس- فرمانده انتظامي شيراز از دستگيري يك سارق و كشف 29 فقره سرقت درون خودرو در اين شهرستان خبر داد.
گروه استان ها_خوزستان_ فرمانده انتظامی استان از کشف انبار دپوی قهوه و نسکافه به ارزش 2 میلیارد ریال در این شهرستان خبر داد.
گروه استان ها- هرمزگان - فرمانده انتظامی شهرستان پارسیان از کشف یک دستگاه لودر قاچاق به ارزش 10 میلیارد ریال خبر داد.
گروه ناجا - نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی گفت: گرفتاری‌های امروز کشور به واسطه هنجارشکنی‌هایی است که توسط عده‌ای انجام می شود و عدول از قانون صورت می گیرد.
گروه ناجا - جانشین سپاه سلمان سیستان وبلوچستان از مواضع مقتدرانه و شفاف نیروی انتظامی در برخورد با هنجارشکنان قدردانی کرد.
گروه ناجا - فرمانده سپاه شهدای آذربایجان‌غربی، با اشاره به اینکه تمام اظهارات فرمانده نیروی انتظامی مورد تایید است، گفت: ظرفیت عظیم سپاه و بسیج به عنوان یاریگر نیروی انتظامی در مباحث مقابله با بی‌قانونی آماده خدمت‌رسانی است.
گروه استان ها_اصفهان_ فرمانده انتظامي شهرستان "خميني شهر" از شناسايي و دستگيري مالخر 3 هزار کیلو گارد ريل سرقتي راهداري خبر داد.
گروه استان ها_اصفهان_ فرمانده انتظامي شهرستان "خميني شهر" از کشف یک محموله لوازم خانگي قاچاق به ارزش 2 ميليارد ريال در بازرسی از یک انبار خبر داد.
تصویر روز
آرشیو
آرشیو
آرشیو
  • گزارش تصویری