عزم جدی دستگاه قضائی هرمزگان برای برخورد با عاملان شهادت دریابانان/ علمای اهل سنت "کرگان" شهادت دریابانان را محکوم کردند

گروه ناجا - فرمانده مرزبانی ناجا با اشاره به پیگیری جدی مرزبانی برای برخورد سریع با عاملان این جنایت از عزم جدی مسئولان دستگاه قضائی استان برای تسریع و پیگیری و صدور حکم مناسب در حداقل زمان ممکن خبر داد.

مطالب مرتبط:
آرشیو
  • آخرین اخبار
گروه استان ها- مازندران- فرمانده انتظامی شهرستان تنکابن از غرق شدن جوان 23 ساله ای در این شهرستان خبر داد.
گروه استان ها - لرستان - کامیون حامل 143 راس دام قاچاق در شهرستان چگنی توسط پلیس توقیف شد.
گروه استان ها – چهارمحال و بختیاری – رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان از برخورد وانت پیکان با سواری تویوتا خبر داد و گفت: در اثر اين حادثه یک نفر کشته و 2 نفر مصدوم شدند.
گروه استان ها-خراسان رضوی- فرمانده انتظامی شهرستان تایباد از برخورد 2 دستگاه موتورسیکلت با یک کشته و 3 مصدوم در این شهرستان خبر داد.
گروه استان ها- خراسان جنوبی- برخورد 2 سواري پرايد در شهرستان "سربيشه" يك كشته و 10 مجروح برجای گذاشت.
گروه استان ها- فارس- معاون اجتماعي پلیس استان از برخورد یک خودروی سمند با پرايد و كشته شدن 4 نفر و مجروحيت يك نفر در محور "سپيدان" به "ياسوج" خبر داد.
گروه استان ها- غرب استان تهران- فرمانده انتظامي استان از کشف مقادیر زیادی کالای قاچاق به ارزش 21 ميليارد ريال خبر داد.
گروه استان ها_اصفهان_ واژگون شدن سواری ساندرو در محور"تیران-داران"، 2 کشته و یک مجروح برجای گذاشت.
گروه استان ها- فارس- رئيس پليس راه شمالي استان از واژگوني سواري 405 و كشته شدن يك نفر و مجروحيت 2 نفر ديگر خبر داد.
گروه استان ها – آذربایجان غربی - فرمانده انتظامي استان از کشف 25 تن شکر قاچاق به ارزش یک میلیارد و 250 میلیون ریال در محور "تبریز – سلماس" خبر داد.
گروه استان ها – تهران بزرگ - رئیس پلیس فتا پایتخت از دستگیری فردی خبر داد که به بهانه تهیه ارز، 10 میلیارد ریال کلاهبرداری کرده بود.
گروه استان ها- فارس- فرمانده انتظامي "كازرون" از آتش سوزي 6 هكتار از منابع طبيعي واقع در منطقه "ابوالحيات" آن شهرستان خبر داد.
گروه استان ها – هرمزگان - فرمانده انتظامی استان هرمزگان از کشف یک تن و 67 کیلوانواع موادمخدر و دستگیری 37 قاچاقچی و توزیع کننده مواد مخدردر هفته اخیر خبر داد.
گروه استان ها-آذربایجان شرقی- فرمانده انتظامی شهرستان جلفا از غرق شدن مرد 38 ساله ای به علت عدم آشنایی به فنون شنا در استخر خبر داد.
گروه ناجا - فرمانده مرزباني خوزستان از توقيف يک فروند شناور صيادي و کشف 30 هزار ليتر سوخت قاچاق در بهمنشیر خبر داد.
تصویر روز
شهادت 2 تن از دريابانان میناب در درگیری با قاچاقچیان
شهادت 2 تن از دريابانان میناب در درگیری با قاچاقچیان
آرشیو
آرشیو
آرشیو
  • گزارش تصویری