گفتمان سازی یکی از نکات کلیدی در معماری ناجای آینده / ناجای مدرن باید پاسخگوی مطالبات مردم باشد

گروه ناجا - رئیس مرکز مطالعات راهبردی نیروی انتظامی، گفتمان سازی را یکی از نکات کلیدی در معماری ناجای آینده عنوان کرد و گفت: ناجای مدرن باید پاسخگوی مطالبات مردم باشد

مطالب مرتبط:
آرشیو
  • آخرین اخبار
گروه استان ها - گلستان - رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان از کشف بیش از 8 تن انواع مواد مخدر از ابتداي سال جاري تاكنون خبر داد و گفت: 80 درصد از مواد مخدر کشف شده از نوع ترياك بوده است.
گروه استان ها - آذربايجان شرقی - فرمانده انتظامي شهرستان ملکان از کشف بیش از یک میلیارد ریال سموم کشاورزی و دستگیری یک نفر در این زمینه خبر داد.
گروه استان ها - آذربایجان شرقی - فرمانده انتظامي شهرستان مراغه از برخور2 خودرو پیکان با روآ خبر داد و گفت: در این تصادف یک نفر کشته و 2 نفر دیگر زخمی شدند.
گروه استان‌ها_اصفهان_ فرمانده انتظامي شهرستان "شهرضا" از کشف يک محموله لوازم‌ خانگی خارجی به ارزش 3 میلیارد ریال و دستگیری یک قاچاقچی خبر داد.
گروه استان ها - هرمزگان - برخورد 3 دستگاه موتورسیکلت در شهرستان رودان، یک كشته و 3 مجروح برجاي گذاشت.
گروه استان‌ها - گیلان - معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان گیلان گفت: اولین جشنواره چادرهای آسمانی با محوريت حجاب و عفاف در استان برگزار مي شود.
گروه استان ها - کرمانشاه - فرمانده انتظامی شهرستان روانسر از کشف 21 هزار لیتر سوخت قاچاق خبر داد.
گروه استان ها - گلستان - فرمانده انتظامی استان، قرارگاه مبارزه با سرقت را الگوی مدیریت هدفمند و هوشمندانه پلیس در کنترل و کاهش جرایم عنوان کرد و گفت: در همین راستا بیش از 78درصد کل سرقت ها در این استان کشف و بخش زیادی ازاموال به مالباختگان تحویل داده شد.
گروه استان ها-قم- فرمانده انتظامی استان گفت: بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع‌مقدس محور جاودانگی تاریخ دفاع مقدس و پرچمدار این حوزه است و افق روشنی پیش رو دارد.
گروه استان ها - غرب استان تهران - فرمانده انتظامي استان از دستگيري 2 سارق با 45 فقره سرقت منزل و محتویات خودرو در بهارستان خبر داد.
تصویر روز
همایش سراسری روسای بازرسی فرماندهی انتظامی و مرزبانی استان ها و یگان های حوزه مرکزی ناجا
سومین جشنواره چادر های آسمانی
آرشیو
آرشیو
آرشیو
  • گزارش تصویری