نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1395/1/22      8:5:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:12701


نسخه چاپی| ارسال به دیگران
اجراي تعهدات بنياد تعاون به کارکنان از اولويت هاي سال جديد
گروه استان ها- سمنان- رئيس بنياد تعاون ناجا، اجراي تعهدات بنياد به كاركنان و آسودگي خاطر آنان را هدف اصلي در سال جاري دانست.


سردار "محمدعلي نوري نژاد" در حاشيه سفر به استان سمنان به خبرنگار پايگاه خبري پليس گفت: وظيفه اصلي بنياد تعاون ارائه خدمات و تسهيلات به كاركنان نيروي انتظامي است.

وي ارائه خدمات به كاركنان با تامين منابع پايدار و قابل وصول را يكي از اولويت هاي فرمانده و هيئت رئيسه ناجا عنوان و خاطرنشان كرد: اجراي تعهدات بنياد به كاركنان و آسودگي خاطر آنان هدف اصلي ما در سال جاري است.

نوري نژاد آغاز سال 95 را شروعي دوباره براي اجرايي كردن برنامه هاي بنياد دانست و تاكيد كرد: در همين راستا براي تامين تسهيلات مسكن كاركنان در سال جاري اعتبار مناسبي پيش بيني شده است.

وي به روند بازپرداخت سود سهام داران شركت عطر گل ياس نيز اشاره و تشريح كرد: پرداخت سود و سرمايه اوليه كاركنان برابر تعهدات قبلي در سال جاري و بر اساس زمانبندي از پيش تعيين شده، صورت مي گيرد.

سردار نوري نژاد هدف از سفر به استان ها را شناسايي كامل تعهدات بنياد به كاركنان و جلب همكاري مسئولان استاني عنوان و تاكيد كرد: با بررسي دقيق نقاط قوت و ضعف، قول عملي مي دهيم و با برنامه ريزي و تلاش مضاعف به قولمان عمل خواهيم كرد. #

انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون

ارتقاء امنیت وب با وف بومی