نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1395/7/7      11:22:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:286


نسخه چاپی
مدير كل شهرك هاي صنعتي استان چهار محال وبختياري:
نيروي انتظامي زمينه ساز و پيشگام تأمين امنيت براي حرکت هاي اقتصادي
گروه ناجا- مدير كل شهرك هاي صنعتي استان چهار محال وبختياري از "نيروي انتظامي" به عنوان زمينه ساز و پيشگام تامين امنيت براي حرکت هاي اقتصادي و اقتصاد مقاومتي نام برد.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس ، مهندس"كريميان" در ديدار با سرهنگ "رضا نصيري " فرمانده يگان ويژه استان چهار محال وبختياري،خدمت در نيروي انتظامي را جهاد اساسي در راه حق دانست و خاطرنشان كرد :قلمرو كار پيلس، نجات جان انسان هاست که به يقين جايگاه ويژه اي نزد پروردگار دارد.

"وي"، نيروي انتظامي را زمينه ساز و پيشگام تأمين امنيت براي حرکت هاي اقتصادي دانست و افزود:مسئوليت ناجا در تحقق امنيت و آرامش جامعه از الزامات اجتناب ناپذيري است كه بسترهاي حركت هاي اقتصادي و پيش رونده در جامعه را فراهم و بيش از پيش تضمين خواهد كرد.

"مهندس"كريميان"، ضمن تقدير از تلاش ها ي يگان ويژه در برقرار ي نظم و امنيت مطلوب استان چهارمحال و بختياري بر گسترش تعاملات ميان اداره راه و شهرسازي و يگان ويژه در خدمات رساني هرچه بهتر به مردم تاكيد كرد.

مدير كل شهرك هاي صنعتي استان چهار محال وبختياري خاطر نشان کرد: بي شک مي توان در سايه امنيت و آرامش ضمن خدمت به شهروندان ولايت مدار شعار مقام معظم رهبري که همان اقتصاد مقاومتي اقدام و عمل است را به خوبي تحقق بخشيد.

در ادامه، سرهنگ نصيري ضمن ابراز خرسندي از اين ديدار، خدمتگزاري به مردم را راهي براي کسب اعتماد در اقشار جامعه دانست و اظهار داشت:خدمت گذاري به مردم و فراهم کردن بستر زندگي بهتر و آسانتر براي همشهريان ، موجب اعتماد و دلگرمي اقشار جامعه به سازمان هاي خدمتگزار مي شود.

فرمانده يگان ويژه استان چهار محال وبختياري ضمن با تاکيد بر همكاري هرچه بيشتر با سازمان ها و اقشار و گروه هاي اجتماعي، گفت: بر اثر اين همدلي، هماهنگي و همسويي مي توانيم بخشي از خواسته هاي شهروندان را برطرف کنيم و اگر اين همدلي و تعاملات وجود نداشته باشد قطعا اثرات سوء آن به مردم باز خواهد گشت.


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون