نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1395/12/21      9:40:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:2067


نسخه چاپی| ارسال به دیگران
امر به معروف و نهي از منکر هيبت مسلمانان است
گروه استان ها-قم-نماينده ولي فقيه در نيروي انتظامي باتاکید بر اینکه امر به معروف و نهي از منکر هيبت مسلمانان است،گفت:شرع مقدس تکلیف ما رادر برابراین فریضه مشخص کرده ونباید نسبت به آن، بی تفاوت باشیم.

 

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، حجت الاسلام"ابوتراب بهرامی"در کميته اجرايي امر به معروف و نهی از منکر فرماندهی انتظامی استان قم، با بيان اينکه امر به معروف و نهي از منکر بر هر فرد مسلماني واجب و سلسله مراتب نمي شناسد، اظهارداشت: امر به معروف و نهي از منکر از ضروريات دين بوده و انکار آن موجب شرک است.

وي با تاکيد بر اينکه آمر به معروف و ناهي از منکر حقيقي خداوند است، گفت:خداوند به همه ولايت داده و مي توانند یکديگر را امر به معروف و نهي از منکر کنند.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا تاکيد کرد:امر به معروف و نهي از منکر هيبت مسلمانان است و شرع مقدس تکليف ما را در برابر آن مشخص کرده و نبايد نسبت به اين فريضه مهم بي تفاوت باشيم.

وي با بیان اینکه امروز سپاه پاسداران و نيروي انتظامي جمهوري اسلامي ايران در بين نيروهاي مسلح در زمينه امر به معروف و نهي از منکر پيشتاز هستند ،گفت: امیدواریم با اقدامات خوبي که در اين زمينه در حال انجام است شاهد احياي اين دو واجب فراموش شده باشيم.

حجت الاسلام بهرامی در پایان گفت: امر به معروف و نهي از منکر بايد در نسل جوان کشور نهادينه شود و همه بي تفاوتي به آن را گناه نابخشودنی برای خود بدانند.

سردار مجتبايي فرمانده انتظامي استان نیز در ابتداي اين جلسه ضمن ارائه گزارشي از روند اجراي امر به معروف و نهي از منکر در استان قم گفت: علاوه بر اقدامات درون سازماني، فعاليت هاي مطلوبي در بخش برون سازماني نيز انجام شده و دستگاه هاي مختلف استاني پليس قم را در اين زمينه حمايت مي کنند.

وي ادامه داد: با اقداماتي که در سطح فرماندهي انتظامي استان انجام شده است شاهد کاهش 53درصدي تخلفات کارکنان اين فرماندهي نسبت به مدت مشابه سال گذشته هستيم.

فرمانده انتظامي استان قم با تقدير از فعاليت هاي مجدانه عقيدتي سياسي و حفاظت اطلاعات فرماندهي انتظامي استان در سالم سازي محيط درون سازماني، افزود:برابر سنجش معاونت عمليات ناجا فرماندهي انتظامی استان قم در شاخصه هاي صحت عمل، حضور به موقع و رضايتمندي مردمي حائز رتبه اول تا پنجم در کشور است .

فرماندهی انتظامی استان قم در ادامه به برگزاري رزمایش هاي متعدد امر به معروف و نهی از منکر در سال جاري و سنوات گذشته با شرکت دستگاه هاي مختلف استاني و با هدف ارتقاء امنیت اجتماعی و اخلاقی اشاره کرد وگفت:امیدواریم با اجرای امر به معروف و نهی از منکر شاهد تحقق جامعه آرمانی ومطلوب باشیم.

فرمانده انتظامي استان قم ابراز اميدواري کرد: با اجراي امر به معروف و نهي از منکر در سطح کشور شاهد تحقق جامعه آرمانی باشيم.//


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون