نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1396/1/31      11:3:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:157


نسخه چاپی| ارسال به دیگران
كاركنان ناجا و رسانه ملي پيش قدم در عرصه جنگ نرم
گروه استان ها- -چهارمحال و بختياري -فرمانده انتظامي استان با اشاره به همكاري بسيار خوب و متقابل صدا و سيما و نيروي انتظامي استان به ويژه در حوزه اطلاع رساني اقدامات پليس گفت: اين تعامل و همكاري كم نظير ونتيجه آن در ايجاد احساس امنيت در استان مي تواند الگويي بسيار خوب براي ديگر سازمان ها باشد.
 
 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "غلامعباس غلامزاده" درديدار با مديركل و معاونان صدا و سيماي مركز چهارمحال و بختياري با اشاره به وظايف خطيركاركنان پليس و صدا و سيما درعرصه جنگ نرم اظهار كرد: همكاري و تعامل اين دو سازمان مهم حاكميتي مي تواند توطئه هاي دشمن در عرصه رسانه اي را خنثي و احساس امنيت را در جامعه به نحو مطلوبي حاكم كند.

فرمانده انتظامي استان چهارمحال وبختياري با اشاره به همكاري بسيار خوب و متقابل صدا و سيما و نيروي انتظامي استان به ويژه در حوزه اطلاع رساني اقدامات پليس گفت: اين تعامل و همكاري كم نظير ونتيجه آن در ايجاد احساس امنيت در استان مي تواند الگويي بسيار خوب براي ديگر سازمان ها باشد.

سردار غلامزاده با اشاره به رضايت مردم و مسئولان از عملكرد نوروزي پليس استان و كاهش چشمگير جرایم و تصادفات درون شهري و برون شهري بيان كرد: اين موفقيت حاصل نمي شد مگر با همكاري مثال زدني صدا و سيماي استان كه با اطلاع رساني به موقع مطالب آموزشي وآگاه سازي عمومي زمينه پيشگيري از جرایم و رعايت قوانين راهنمائي و رانندگي توسط مردم را فراهم كرد.

وي در پايان بر برنامه ريزي و همكاري بيش از پيش صدا و سيما با پليس استان به ويژه در حوزه پيشگيري از آسيب هاي اجتماعي تاكيد كرد وگفت: با توجه به آسيب ها و تهديدات فضاي مجازي براي آحاد جامعه به خصوص خانواده ها وجوانان تمركز همكاري ها در اين حوزه مي تواند در صيانت از خانواده ها بسيار اثرگذار باشد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون