نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1396/1/31      11:6:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:204


نسخه چاپی| ارسال به دیگران
دستگیری یک قاچاقچی با 173 کیلو تریاک در ایرانشهر
گروه استان ها- سیستان و بلوچستان- فرمانده انتظامی "ایرانشهر" از دستگیری یک قاچاقچی و کشف 173 کیلو و 600 گرم تریاک در این شهرستان خبر داد.
 
 

سرهنگ "دوستعلي جليليان" در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، گفت: به دنبال پايش دقیق اطلاعاتي باندهاي توزيع کننده مواد مخدر، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی، از قصد سوداگران مرگ براي انتقال مقادیر قابل توجهی مواد مخدر با یک دستگاه خودروی پراید از محور سرباز – ایرانشهر مطلع شدند.

وی افزود: پس از شناسایی دقیق محل عبور خودروی حامل مواد، بلافاصله و پس از هماهنگی قضائی تیم های عملیاتی پلیس به محل مورد نظر اعزام و موفق به شناسایی خودرو مذکور شدند.

جلیلیان به تلاش راننده پراید برای فرار از دست ماموران اشاره و تصریح کرد: این قاچاقچی با مشاهده ماموران به صورت مسلحانه با پلیس درگير شده و با توجه به آتش شديد ماموران عرصه را بر خود تنگ دید و تسلیم شد.

این مقام انتظامی در ادامه بیان داشت: ماموران در بازرسي دقيق از اين خودرو 173 کيلو و 600 گرم ترياک و یک قبضه اسلحه غیر مجاز با پنج خشاب مهمات را کشف کردند.

فرمانده انتظامي شهرستان ايرانشهر در پايان خاطرنشان کرد: امروز ديگر هيچ نقطه و مکاني براي سوداگران مرگ امن نبوده و پليس با جديت و برخورد قاطع به دنبال شناسايي و انهدام باندهاي قاچاقچيان است.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون