نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1396/1/31      11:8:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:134


نسخه چاپی| ارسال به دیگران
افزایش 81 درصدی کشفیات کالای قاچاق در مازندران
گروه استان ها – مازندران – فرمانده انتظامی استان گفت: در حوزه کشفیات کالای قاچاق شاهد افزایش 81 درصدی کشفیات نسبت به مدت مشابه سال قبل هستیم.
 

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "سید محمود میرفیضی" در همایش کلانتری ها و پاسگاه ها با بیان اینکه در ایام نوروز برنامه های ویژه ترافیکی، انتظامی و امنیتی برای برقراری نظم ، امنیت و آرامش از سوی پلیس به اجرا درآمد، اظهار داشت: در نیروی انتظامی ظرفیت های خوبی وجود دارد که نتایج آن در کاهش و پیشگیری از جرایم و کاهش حوادث رانندگی قابل مشاهده است.

وی با اشاره به اینکه فرماندهی انتظامی مازندران در بخش قرارگاه جهادی آموزش که به صورت دو سالانه برگزار می شود رتبه دوم کشور را به دست آورد، تصریح کرد: فرماندهی انتظامی استان در بخش تحقیقات و حوزه علمی نیز رتبه دوم را کسب کرد.

فرمانده انتظامی استان مازندران، خاطر نشان کرد: در بخش فعالیت های قرآنی طی سه سال متوالی رتبه نخست کشوری را در بین فرماندهی انتظامی استان ها کسب کرده ایم که نتایج مسابقات قرآنی سال گذشته هنوز اعلام نشده است.

سردار میرفیضی، با اشاره به افزایش 14 درصدی کشفیات مواد مخدر افزود: در حوزه کشفیات کالای قاچاق شاهد افزایش 81 درصدی کشفیات نسبت به مدت مشابه سال قبل هستیم.

وی به برنامه های راهبردی فرماندهی انتظامی استان در سال ۹۶ اشاره کرد و افزود: افزایش تعامل درون و برون سازمانی، برنامه محوری و تربیت مدیران اثربخش از جمله این راهبردها است.

فرمانده انتظامی استان مازندران، حفظ امنیت و آرامش در برگزاری انتخابات سال جاری را یکی از ماموریت های مهم نیروی انتظامی استان برشمرد و افزود : به منظور حفاظت و حراست از صندوق های اخذ رأی و برقراری نظم و امنیت انتخابات پیش رو، قرارگاه امام علی (ع) فعال شده است.

فرماندهی انتظامی مازندران با اشاره به اینکه مجموعه نیروی انتظامی در بخش پیشگیری بیشترین ارتباط را با مردم دارد، افزود: بهبود خدمات انتظامی، استفاده از تمامی ظرفیت ها و فناوری در این حوزه مورد توجه قرار می گیرد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون