نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1396/1/31      12:20:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:270


نسخه چاپی| ارسال به دیگران
شناسایی سارقان داخل خودرو توسط دوربین
گروه استان ها- البرز- فرمانده انتظامی شهرستان کرج از دستگیری اعضای باند سارقان داخل خودرو با اعتراف به 38 فقره سرقت خبر داد.

 

سرهنگ "حسنعلی فیروزخواه" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس با اعلام این خبر اظهار داشت: در پی وقوع چند فقره سرقت لوازم داخل خودرو در منطقه "دهقان ویلا" شناسایی و دستگیری سارق و یا سارقان به صورت ویژه در دستور کار ماموران کلانتری 46 دهقان ویلا قرار گرفت.

وی گفت: ماموران با انجام تحقیقات محلی و بررسی دوربین مکان های وقوع سرقت موفق به شناسایی دو نفر از سارقان شدند.

سرهنگ فیروزخواه افزود: اکیپی از ماموران به مخفیگاه سارقان اعزام و در یک عملیات ضربتی متهمان را دستگیر و جهت انجام تحقیقات اولیه به کلانتری منتقل کردند.

وی ادامه داد: در بررسی سوابق متهمان مشخص شد که آنها از سارقان سابقه دار بوده که با تشکیل یک باند سرقت 6 نفره اقدام به سرقت لوازم داخل خودرو در مناطق مختلف کرج می کنند.

فرمانده انتظامی اظهار داشت: با استفاده از اطلاعات به دست آمده مخفیگاه چهار نفر دیگر از همدستان آنها شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر و به کلانتری انتقال داده شدند.

وی در پایان با اشاره به اینکه سارقان در بازجویی های تکمیلی ماموران به 38 فقره سرقت داخل خودرو اعتراف کرده اند، گفت: سارقان پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی شدند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون