نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1396/1/31      12:21:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:261


نسخه چاپی| ارسال به دیگران
كاهش تلفات جاده اي با ارتقاء فرهنگ صحيح رانندگي
گروه استان ها – چهارمحال و بختياري – فرمانده انتظامي استان گفت: ارتقاء فرهنگ صحيح رانندگي باعث كاهش تلفات جاده اي می شود .

 

 

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس ، سردار"غلامعباس غلامزاده" در كميسيون تحول راهور بابیان اینکه آموزش همگاني، اطلاع رساني و فرهنگ سازي از اولويت های اول پليس راهور است،گفت: هماهنگي، تعامل و جلب همکاري نهادها يکي ديگر از اقداماتی است که در اين زمينه تعامل مطلوبي ميان پليس با دستگاه هاي مرتبط در امر ترافيک اعم از هلال احمر، اورژانس و... وجود دارد.

سردار غلامعباس غلامزاده افزود: جلب مشارکت سازمان ها و اقشار مختلف در امر ارتقاء فرهنگ ترافيک در قالب همياران پليس، فرهنگ ياران ترافيک و راهوران محله يکي ديگر از اقدامات پليس راهور است.

فرمانده انتظامی استان از تعامل و همکاري سازمان هاي خدماتي ، امدادي و آموزشي در اجراي طرح نوروزي تقدير کرد و افزود: اين امر در سايه ارتقاء سطح فرهنگ ترافيک شهروندان ، مسافران و همچنين همکاري تنگاتنگ آنان با پليس براي تحقق سفري ايمن و کم حادثه صورت پذيرفته است.

غلامزاده با بيان اينکه کشور ايران داراي فرهنگ غني است، گفت: بايد از اين فرهنگ غني در راستاي کاهش تصادفات رانندگي بهره گرفت و با فرهنگ سازي لازم به مردم گوشزد شود نبستن کمربند ايمني، سرعت و سبقت غيرمجاز و صحبت با تلفن همراه سه عامل اصلي بروز تصادفات رانندگي است.

فرمانده انتظامي استان چهارمحال و بختياري با اشاره به فاصله مرگ و زندگي در رانندگي گفت: گاهي اوقات يك اشتباه كوچك در رانندگي باعث بروز مشكلات بزرگ و از بين رفتن خانواده اي مي‌شود به طور کلي فاصله مرگ و زندگي در رانندگي بسيار کم است.#
 


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون