نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1396/1/31      12:27:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:230


نسخه چاپی| ارسال به دیگران
کشف محموله 247 کیلوگرمی مواد افیونی در مشهد
گروه استان ها-خراسان رضوی- پلیس مبارزه با مواد مخدر استان محموله 247 کیلوگرمی مواد افیونی را قبل از رسیدن به مقصد کشف کرد.
 

سردار "بهمن امیری مقدم" فرمانده انتظامی استان خراسان رضوی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس گفت: با کسب خبری مبنی بر ورود محموله سنگین مواد افیونی به حوزه استحفاظی این استان در پوشش اعضای یک خانواده با یک دستگاه خودرو سواری سمند تیمی از پلیس مبارزه با مواد مخدر استان وارد عمل شدند.

وی افزود: افسران زبده تیم عملیات ویژه پليس مبارزه با مواد مخدر استان با یک سری تحقیقات گسترده میدانی سرانجام روز گذشته خودرو حامل مواد را که به سرنشینی زوجی جوان در ورودی شهر مشهد در تردد بود رد زنی و تحت نظر گرفتند.

سردار امیری مقدم تصریح کرد: ماموران پلیس با کنترل نامحسوس خودرو سرانجام در محدوده کمربندی سبز به راننده خودرو دستور ایست دادند که راننده جوان تغییر مسیر داده و خلاف جهت متواری می شود.

فرمانده انتظامی استان خراسان رضوی اظهار داشت: پس از دقایقی تعقیب و گریز راننده خودرو در پی هشدارهای مکرر پلیس، خودرو را متوقف می کند.

وی خاطر نشان کرد: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر در این عملیات ضمن دستگیری زوج جوان در بازرسی از خودرو مقدار 247 کیلو و 300 گرم تریاک کشف کردند#.


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون