نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1396/1/31      12:51:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:460


نسخه چاپی| ارسال به دیگران
کشف یک میلیون نخ سیگار قاچاق در تعقیب و گریز پلیسی
گروه استان ها- هرمزگان- فرمانده انتظامي استان از کشف یک میلیون نخ سیگار قاچاق به ارزش یک ميليارد ریال ، در بندرعباس خبر داد.

 

 

سردار" عزيز اله ملکي" در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، گفت: ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهي استان در ادامه طرح هاي پاک سازي نقاط آلوده و اشراف اطلاعاتی برمحورهای اصلی و فرعی استان شب گذشته حین گشت زنی در یکی از محورهای فرعی و صعب العبور پشت ایستگاه بازرسی شهید میرزایی" بندرعباس" به چهار دستگاه خودرو که در حال تردد بودند مشکوک شدند.

وي افزود:پس از تعیقب و مراقبت های لازم، ماموران به خودروها دستور توقف دادند که رانندگان بدون توجه به فرمان پلیس و علائم بازدارنده اقدام به فرار کردند ؛ پس از تعقیب و گریز مسیر طولانی با توجه به سرعت عمل ماموران، در یک عملیات ضربتی خودروها متوقف و 6 نفر نیز دستگیر شدند.

اين مقام انتظامي استان خاطر نشان کرد : در بازرسی دقیق از خودروها ، یک میلیون نخ انواع سیگار خارجی به ارزش یک میلیارد ریال کشف شد.

سردار ملکی مبدا بارگیری خودروها را بندرعباس و مقصد را استان فارس اعلام و تصریح کرد: در این رابطه پرونده تشکیل و متهمان جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون