نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1396/1/31      13:37:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:295


نسخه چاپی| ارسال به دیگران
نیروی انتظامی، پرچم دار امنیت در جامعه است
گروه استان ها-قم- رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان با بیان اینکه نیروی انتظامی پرچم دار امنیت در جامعه است، گفت: امیدواریم برگزاری همایش هایی نظیر "سهم من در امنیت و آرامش"، استمرار داشته تا شاهد امنیت روزافزون در سطح جامعه باشیم.
 

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، دکتر "یوسفی" رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان قم و دبیر همایش " سهم من در امنیت و آرامش" با بیان اینکه نیروی انتظامی پرچم دار امنیت در جامعه است، گفت: این همایش در دانشگاه آزاد اسلامی قم کلید خورده است؛ با تعاملات صورت گرفته دبیرخانه دائمی آن در این دانشگاه خواهد بود.

وی به کیفیت بالای این همایش اشاره کرد و افزود: پس از فراخوان مقالات و اعلام آن به دانشگاه ها، بیش از 100 مقاله به دبیرخانه ارسال و از میان آنها 30 مقاله برگزیده شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان قم با بیان اینکه در این مقالات مباحث بسیار راهبردی و کاربردی ارائه شده است، خاطرنشان کرد: امیدواریم این حرکت استمرار داشته تا شاهد امنیت روزافزون در سطح جامعه باشیم.

در ادامه این همایش، سردار "هادی شیرزاد" رئیس پژوهشگاه علوم انتظامی و مطالعات اجتماعی ناجا گفت: این همایش با مشارکت سایر سازمان ها و با همت سردار "مجتبایی" فرمانده انتظامی استان قم برگزار شد که امیدوارم مستمر و دائمی باشد؛ برگزاری این همایش ها سهم بسزایی در امنیت پایدار خواهد داشت.


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون