نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1396/1/31      15:12:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:334


نسخه چاپی| ارسال به دیگران
پيام حضرت آيت الله العظمي صافي گلپايگاني به همايش سهم من در امنيت و آرامش
گروه استان ها-قم- مرجع عاليقدر جهان تشيع حضرت آيت الله العظمي " صافي گلپايگاني" در راستای برگزاری همايش "سهم من در امنيت و آرامش"، پیامی صادر کرد.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، حضرت آيت الله العظمي "صافي گلپايگاني"  مرجع عاليقدر جهان تشيع در راستای برگزاری همایش " سهم من در امنیت و آرامش" که در قم برگزار شد، پیامی به شرح ذیل صادر کرد: 

با عرض سلام، ادب  و احترام به پرسنل محترم و زحمت کش نيروي انتظامي و شخصيت هاي بزرگواري که در اين همايش باشکوه شرکت کردند ، چند نکته را به عرض مي رسانم.

اولين هدف و مقصودي که حکومت ها بايد در مقاصد  عاليه خود قرار دهند حفظ امنيت در جامعه، آرامش عمومي و ايجاد نشاط  و شادابي در زندگي و کسب و کار مردم مي باشد،‌ براي رسيدن به اين هدف مهم که آرزوي همه آحاد ملت است چند نکته بسيار حياتي و لازم مي باشد.

نکته اول، وجود قدرت و نيرويي متدين، متعهد و کاردان که بتواند وظايف محوله خود را به بهترين وجه ممکن انجام دهد و براي انجام بهتر اين وظيفه مهم بايد همه امکانات لازم از طرف دولت اسلامي در اختيار آنان گذارده شود تا مردم با آسايش و آرامش به زندگي خود ادامه دهند و بدون ترس و وحشت از وجود ظالمان، دزدان و غارتگران به مال و نواميس و اخلاق، در جامعه زندگي نمايند.

نکته دوم، نيروي انتظامي و مديران امنيتي کشور وقتي در کار شرافتمندانه ي خود موفق هستند که با نيت پاک، اخلاص و فقط براي کسب رضايت خداوند متعال و با اعتقاد به پاداش، اجر و ثواب اخروي انجام وظيفه کرده و همه زحمات و خدمات خود را تقديم خداوند و امام زمان (عج) کنند؛ باید خود را سربازي از سربازان آن حضرت بدانيم و برای رضايت آن وجود مقدس،‌ ساعي بوده و تلاش کنیم.

آخرين نکته که لازم است، عرض کنم اينکه کار و شغل شما عزيزان بسيار مقدس است و در درجه اول خودتان بايد شاکر اين نعمت بزرگ باشيد و با تلاش و مجاهدت خود، امنيت را در حد امکان به مردم هديه نمائید؛ مردم نیز بايد شاکر اين نعمت بزرگ باشند؛ از اين همه فداکاري ها، ايثار و خودگذشتگي نيروهاي محترم انتظامي و ساير نيروهاي مسلح که شبانه روز براي ممکلت اسلامي، عزت و سربلندي نظام زحمت مي کشند، تشکر نمايیم.

در خاتمه از خداوند متعال مسئلت دارم که امنيت را براي ممکلت ما و براي همه مسلمانان جهان و ملت هايي که مي خواهند با صلح و امنيت زندگي کنند، پايدار و توان قدرت نيروهاي مسلح اسلام را در برابر دشمنان و بدانديشان بيشتر نمايد.

والسلام عليکم و رحمت الله و برکاته

22 رجب و المرجب 1438 هجري قمري" لطف الله صافي"


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون