نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1396/2/19      13:18:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:672


نسخه چاپی
اخلاق مداری، اجتماع محور بودن و حرفه ای شدن؛ رویکرد نیروی انتظامی
گروه ناجا - فرمانده نیروی انتظامی، اخلاق مداری، اجتماع محور بودن و حرفه ای شدن را رویکرد ناجا عنوان کرد و گفت: باید این نگرش را مدنظر قرار داده و بر مدار قانون حرکت کنیم تا اهداف سازمان را پیش ببریم.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "حسین اشتری" در همایش سراسری روسای بازرسی ناجا  با تبریک اعیاد شعبانیه، اظهار داشت: نیروی انتظامی با برنامه ریزی مناسب و اقدامات شایسته در وضعیت مناسبی به سر می برد؛ در نظرسنجی دستگاه های بیرونی که سال گذشته انجام شد، مردم ناجا را شایسته تقدیر دانستند که این برای ما بهترین سرمایه است؛ آحاد جامعه باید این احساس را داشته باشند که کارکنان این نیرو همانند فرزندان خودشان هستند.

وی با بیان اینکه قاطبه مردم قانون را رعایت می کنند، گفت: مردم ما، مومن و متدین هستند و باید خدمتگزار این قشر عظیم جامعه باشیم و با چند درصد ناچیز قانون شکن و قانون گریز به طور قاطع برخورد کنیم.

این مقام عالی انتظامی کشور، اخلاق مداری، اجتماع محور بودن و حرفه ای شدن را رویکرد نیروی انتظامی عنوان کرد و گفت: باید این نگرش را مدنظر قرار داده و بر مدار قانون حرکت کنیم تا اهداف سازمان را پیش ببریم.

سردار اشتری افزود: اگر می خواهیم عدالت را ارتقاء داده و مقتدر باشیم باید همواره واقعیت ها را ببینیم و بشنویم و راهکارهای مناسب  برای رفع معایب پیدا کنیم.

وی با بیان اینکه با نگاه صنفی، محلی و با ملاحظات استانی نمی توان به اهداف سازمانی دست پیدا کرد، گفت: اگر ناجا امروز جایگاه معتبری در بین دستگاه های اجرایی دارد به سبب همین دیدگاه است.

سردار اشتری به شایسته سالاری در نیروی انتظامی اشاره کرد و گفت: مسئولان و فرماندهان باید از افراد مومن، صالح، ولایت مدار، حرفه ای و مدیر انتخاب شوند.

فرمانده ناجا به مأموریت های ویژه پلیس همانند انتخابات و چهاردهم خرداد ماه سالگرد رحلت امام (ره) اشاره کرد و گفت: بازرسی باید از قبل برنامه ریزی های لازم را اتخاذ و پس از احصاء معایب و آسیب های پیش رو، آن را به فرماندهان گزارش دهد. 

وی به همتاپروری از بالاترین رده ناجا تا پایین ترین آن اشاره کرد و گفت: باید به تعداد مدیران و مسئولان در هر رده، افرادی به عنوان جایگزین در مواقع ضروری داشته باشیم.

سردار اشتری در خاتمه ضمن تقدیر از اقدامات روسای بازرسی نیروی انتظامی، گفت: اگر فرماندهی معظم کل قوا، امروز از مجموعه بزرگ ناجا ابراز رضایت دارند، مرهون زحمات شما و همکارانتان در این نهاد نظارتی است. #


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون