نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1396/5/15      14:55:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:302


نسخه چاپی| ارسال به دیگران
بازداشت بیش از یک هزار نفر در خصوص تجارت جنسی در آمریکا
گروه بین الملل- نیروهای انتظامی آمریکا از کشف یک گروه بزرگ تجارت جنسی خبر دادند که باعث بازداشت بیش از هزار نفر شد.

 

به گزارش پایگاه خبری پلیس و به نقل از خبرگزاری "شین هوا"، به گفته مقامات، بازداشت‌ها در آخرین دور عملیات و با هدف مقابله با تجارت جنسی در آمریکا انجام گرفت. از اواخر ژوئیه، 37 گروه انتظامی از 17 ایالت مختلف در این عملیات شرکت کرده بودند که یکی از بزرگترین عملیات در نوع خودش است.

بنا بر صحبت‌های "توماس دارت" کلانتر "کوک کانتی" در ایالت ایلینویز،  بیش از هزار نفر در رابطه با این عملیات دستگیر شدند و 81 قربانی که شامل 75 فرد بزرگسال و 6 نوجوان بود نیز نجات پیدا کردند. همچنین مقامات در شهر "هریس کانتی" تگزاس و سیاتل نیز به ترتیب 170 و 160 نفر را بازداشت کردند که بیشترین تعداد دستگیری‌ها در جریان این عملیات است. بعد از این دو شهر، کوک کانتی با فرماندهی "دارت" با 141 نفر بیشترین تعداد دستگیرشدگان را دارد.

روز پنج شنبه، دارت پیشنهاد داده بود تا نام افرادی را که برای بار دوم یا چندم دستگیر می‌شوند را در اختیار عموم قرار دهند. از زمان شروع چنین عملیات‌هایی در سال 2011، نزدیک به هشت هزار نفر توسط ماموران انتظامی دستگیر شده‌اند.

گروه‌های ضد تجارت جنسی، می‌گویند این کار ضد انسانی که در آمریکا و سایر کشورها رواج دارد، نوع جدیدی از برده‌داری است. مرکز ملی گمشدگان و کودکان کار آمریکا پیش بینی کرده در سال گذشته از هر شش نفر فراری گزارش شده ، یک نفر قربانی تجارت جنسی شده است.


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون