نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1396/5/15      14:59:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:260


نسخه چاپی| ارسال به دیگران
سه عابر در پارکی در سان فرانسیسکو هدف گلوله قرار گرفتند
گروه بین الملل- یک فرد مسلح در روز پنج شنبه در پارکی در سان فرانسیسکو به مردم و جهانگردها شلیک کرد که باعث مجروح شدن سه نفر و فرار مردم وحشت‌زده به سمت پناهگاه‌ها شد.

 

به گزارش پایگاه خبری پلیس و به نقل از خبرگزاری " آسوشیتدپرس"، به گفته "گریس گاتپاندان" افسر پلیس، ماموران به دنبال حداقل یک فرد مسلح هستند که از صحنه جرم در پارک "دولوروس" متواری شده است. "برنت اندرو" سخنگوی بیمارستان عمومی سان فرانسیسکو در عصر پنج شنبه اعلام کرد که حال یکی از قربانیان وخیم است. یک نفر از آنها سرپایی درمان و مرخص شده و نفر سوم دچار مشکلاتی جزئی است و فعلا در بیمارستان بستری خواهد بود.

"آنتونیا جوهاسز" یکی از ساکنان نزدیک به پارک که نزدیک به 20 سال است در این محل سکونت دارد، گفت که زمان تیراندازی در پارک نشسته بوده که صدای تیراندازی را می‌شنود: "دیدم فردی با تفنگی در دست در حال دویدن است. فکر کنم در مجموع صدای سه شلیک آمد." "جوهاسز" 47 ساله گفت شاهد تیر خوردن دو نفر بوده است و هر دوی آنها توسط ماموران امداد با برانکار از صحنه برده‌ شدند. وی گفت که هنگام تیراندازی پارک پر از افراد عادی و جهانگرد بوده است.

پلیس سان فرانسیسکو لحظاتی بعد از تیراندازی به مردم توصیه کرده بود که به این پارک نزدیک نشوند اما دو ساعت بعد اعلام کرد که شرایط عادی است. پارک دولوروس مکانی محبوب برای افراد محلی و جهانگردانی است که به آفتاب گرفتن و بازدید از مناظر شهر علاقه دارند.


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون