نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1396/5/21      10:54:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:238


نسخه چاپی| ارسال به دیگران
فرمانده يگان ويژه استان اصفهان
تمامي تلاش يگان ويژه برقراري آرامش در ورزشگاه است
گروه ناجا_ فرمانده يگان ويژه استان اصفهان گفت: تمامي تلاش يگان ويژه برقراري آرامش در ورزشگاه است .
 
 

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس ،"سرهنگ" حسين امجديان" در حاشيه ديدار تيم هاي سپاهان اصفهان و پارس جنوبي از سري مسابقات ليگ هفدهم فوتبال کشور در مصاحبه باخبرنگار اعزامي با اشاره به مسئوليت سنگين پليس در برابر مردم اظهار داشت: يگان ويژه مي بايست تمام تلاش خود را جهت رفاه حال مردم در ورزشگاه ها به كارگيري كند تا رضايت مندي مردم به بالاترين سطح برسد.

"وي" افزود: تعهد داشتن به مسئوليت سنگيني که در قبال مردم بر عهده ما نهاده شده است از ويژگي هاي پليس است و بايد با دقت در اين موضوع به وظيفه خود عمل کنيم .

"فرمانده يگان ويژه استان اصفهان" با اشاره به تاثير رفتار خوب با مردم در ارتقاء امنيت اجتماعي و ايجاد امنيت پايدار در جامعه خاطر نشان کرد : برخورد خوب و حسنه با مردم نقش بسيار ارزنده اي در جلب مشارکت هاي مردمي و ارتقاي امنيت جامعه دارد که مي بايست به عنوان يک موضوع مهم در تمامي ماموريت ها به آن توجه ويژه شود .

شايان ذکر است که ديدار تيم هاي سپاهان اصفهان و پارس جنوبي در ساعت 20:30 روز جمعه با تدابير وتمهيدات امنيتي وانتظامي يگان ويژه استان اصفهان در حضور ديدگان 12000 نفر تماشاگر برگزار ودر نهايت با نتيجه يك بر يك به پايان رسيد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون