نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1396/5/21      10:56:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:230


نسخه چاپی| ارسال به دیگران
متلاشی شدن باند کلاهبرداران هشت میلیاردی
گروه استان ها-خراسان رضوی- با تلاش پلیس آگاهی باند حرفه ای کلاهبرداری هشت میلیارد ریالی با جعل اسناد ملکی در شهر مشهد متلاشی شد.
 

سرهنگ "حميد رزمخواه" رئيس پليس آگاهي خراسان رضوي در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس گفت: با دریافت مرجوعه قضائی از سوی یک شهروند مبنی بر کلاهبرداری هشت میلیارد ریالی با جعل سند، موضوع در دستور کار تیمی از پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: در بررسی اظهارات مال باخته مشخص شد، این فرد یک منزل مسکونی را درمشهد به مبلغ هشت میلیارد ریال معامله و مبلغ قابل توجهی از آن را پرداخت کرده و در انجام مراحل قانونی متوجه شده وکالتنامه اسناد ارائه شده جعلی بوده و ملک متعلق به شخصی دیگر است.

سرهنگ رزمخواه تصریح کرد: كارآگاهان اداره مبارزه با جعل و كلاهبرداري پس از بررسی دقیق اظهارات مال باخته چهره فرضی متهم را ترسیم و پس از  اقدامات اطلاعاتی  بعد از گذشت چند هفته او و یکی از همدستانش را در اقدامی ضربتی دستگیر کردند.

وی ادامه داد: متهمان در بازجویی های به عمل آمده در مواجهه با مال باخته به جعل سند با همکاری 2 نفر دیگر اعتراف کردند که ماموران  با هماهنگی مقام قضائی دو کلاهبردار دیگررا  نیز در یکی از مخفیگاهایشان دستگیر کردند.

رئيس پليس آگاهي خراسان رضوي با اشاره به ادامه تحقیقات از متهمان برای کشف دیگر جرایم احتمالی خاطر نشان کرد: شهروندان در صورت داشتن شکایت مشابه می توانند به پلیس آگاهی مراجعه یا با ستاد خبري پليس آگاهي با شماره 2183700 تماس بگیرند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون