نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1396/5/21      12:30:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:166


نسخه چاپی| ارسال به دیگران
تمرکز پليس بر روی مسائل امدادی و انتظامی است
گروه استان ها-قم-فرمانده انتظامی استان با اشاره به اجراي طرح هاي مشترک پليس قم و هلال احمر استان در حوزه" امنيت و سلامت"،گفت: تمرکز پليس بر روی مسائل امدادی و انتظامی است.
 
 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس،سردار"کاظم مجتبايي"در دیدار دکتر"گلفشان"مدير عامل جمعيت هلال احمر استان قم با ابراز رضايت از ارتقاء سطح همکاري هاي مشترک، محصول اين هم افزايي را امنیت هرچه بهتر، آسايش، آرامش و سرعت عمل خدمت به مردم و کسب رضاي الهي برشمرد.

وي دلسوزي و تعهد را از مصاديق حاکميت مفاهمه بين دو مجموعه هلال احمر و نيروي انتظامي دانست و از اين مولفه هاي بنيادي به عنوان يک پتانسيل و وحدت عمل ياد کرد.

فرمانده انتظامی استان قم با اشاره به اينکه پلیس و هلال احمر در برنامه های تابستانی در کنار يکديگر خواهند بود، از هم گرايي دو دستگاه براي ساماندهي تمامي امکانات در رفع موانع خدمت رساني به زائران و همشهريان به عنوان فرايندي سازنده نام برد که رهاورد آن فرصتي براي تقرب به درگاه الهي خواهد بود.

وي ثمره با هم بودن را الگوسازي و تعميق به ساير نقاط کشور برشمرد و قوام، پايايي و پويايي دو دستگاه را ريشه در اين حلقه اتصال دانست.

سردار مجتبايي سپس با اشاره به اجراي طرح هاي مشترک پليس قم و هلال احمر استان در حوزه امنيت و سلامت، شاکله اين انسجام را نهادينه سازي فرهنگ متعامل در مجموعه ها بيان کرد.

فرمانده انتظامی استان قم در ادامه با بيان اينکه تمرکز ما بر روی مسائل امدادی و انتظامی است، پایگاه نعل بندان را به عنوان پایگاه مشترک پلیس و هلال احمر معرفی و خواستار توان افزایی بيش از پيش دو مجموعه براي نمود بهتر خدمات شد.

دکتر"گلفشان" نيز با بيان اينکه جاده کهک نیاز به امکانات امدادی زیادی دارد، خواستار پايگاه مشترک در اين منطقه از استان شد.

مديرعامل جمعيت هلال احمر استان قم با بيان اينکه مواردي از گم شدن افراد در کوير استان گزارش شده که به پرواز بالگرد امدادی منجر شده است، تاکيد کرد:پيگير هستيم تا قم به پایگاه هوایی ثابت کشور برای پرواز بالگردهای امدادی تبدیل شود.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون