نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1396/5/21      14:28:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:225


نسخه چاپی| ارسال به دیگران
مرزبانان در بهترین شرایط جسمی و روحی هستند/ ضرورت ارتقاء روحیه نشاط و فرهنگ ورزش در بین سربازان وظیفه مرزبانی
گروه ناجا- فرمانده مرزباني ناجا گفت: مرزبانان ما از جهات مختلف در بهترین شرایط جسمی و روحی مي باشند و در کنار توانمنديهاي ماموريتي و ارتقاء روحيه معنوي با آمادگی جسمانی کامل در مأموریت‌هاي مرزي حضور دارند.

 

 
 

 

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سردار "رضايي" در مراسم اختتامیه هفتمین دوره از مسابقات فرهنگی ورزشی سربازان مرزبانی در حاشیه این مراسم در جمع خبرنگاران، اظهارداشت: تربیت بدنی فرماندهي مرزباني ناجا با هدف ارتقای توان عملیاتی، برگزاری مسابقات مختلف ورزشی اعم از رزمی و دفاعی برای سربازان را در دستور کار خود قرار داده تا آنها با توان مضاعف در انجام مأموریت ها موفق عمل کنند.

وي افزود: برای ارتقاء توان عملیاتی، روحيه و شادابي نيروهاي وظيفه مرزباني، همه ساله مسابقات ورزشی در سطوح شهرستان و استان و نیز بخش سراسری و المپياد آن به صورت متمرکز در یکی از استان ها برگزار می شود که سال قبل به میزبانی استان کرمانشاه و امسال نیز به میزبانی استان اردبیل برگزار شد.

سردار رضایی به حضور 250 ورزشکار در چهار رشته ورزشي در این المپياد اشاره و بیان کرد: در طول سال، این مسابقات ورزشی با هدف ارتقای روحیه نشاط، سرزندگی و فرهنگ ورزش برگزار می شود؛ امسال این مسابقات در رشته هاي ورزشي، آمادگی جسمانی، شنا، تیراندازی و طناب کشی برگزار و نفرات برتر انتخاب و از آنها تجلیل شد.

وی با یادآوری اینکه امروز مرزبانان ما به رغم همه سختی و دشواری کار در دفاع از این مرز و بوم با احساس تعلق و عزت تمام در صحنه حاضر هستند، بیان کرد: خوشحال هستیم، مرزنشینان ما امروز در کنار مرزبانان با قدرت و هوشمندی تمام مدافع مرزهای این سرزمین هستند.

سردار رضایی به فتنه انگیزی دشمنان قسم خورده این نظام در برهم زدن آرامش مرزنشینان کشورمان اشاره کرد و افزود: پیام روشن ما به دنیا این است که این نظام، برآمده از قدرت ملت و حاکمیت ولایی بوده و در رگ های جوانان این مرز و بوم خون پاک سیدالشهدا و رسالت عاشورایی است .

گفتنی است، در پايان اختتاميه هفتمين المپياد ورزشي سربازان وظيفه مرزباني به نفرات و تيم هاي برتر اين دوره از مسابقات، احكام قهرماني و جوايزیی از سوي فرمانده مرزباني ناجا و استاندار استان اردبيل اهداء شد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون