نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1396/5/21      14:39:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:311


نسخه چاپی| ارسال به دیگران
توقیف انواع ابزار آلات قاچاق در شهرستان دیر
گروه استان ها- بوشهر- جانشین فرمانده انتظامی استان گفت: یک محموله شامل انواع ابزارآلات قاچاق به ارزش پنج میلیارد ریال که با یک فروند لنج باری وارد شهرستان دیر و در انباری دپو بود توقیف شد.
 
 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "علیرضا رزمی" اظهار داشت: ماموران انتظامی شهرستان دیر با رصد اطلاعاتی فردی را شناسایی کردند که با لنج تجاری از کشور امارات یک محموله کالای قاچاق را وارد کشور نموده و در انباری واقع در شهر دیر دپو کرده بود.

وی بیان داشت: در یک عملیات هماهنگ با محوریت پلیس امنیت عمومی و همکاری پلیس آگاهی و یگان امداد، از محل انبار بازدید و بازرسی به عمل آمد.

سرهنگ رزمی گفت: در بازرسی از این انبار انواع ابزارآلات قاچاق شامل، 7 هزار و 920 کارتن چکش، 50 کارتن تراز بنایی حاوی ۳ هزار عدد، 50 کارتن منگنه دستی حاوی ۲ هزار عدد، 100 شلیف پارچه حاوی ۱۲۰۰ ثوب کشف شد.

جانشین فرمانده انتظامی استان با تاکید بر اینکه: در این عملیات یک فروند لنج توقیف، یک نفر قاچاقچی دستگیر و برای سیر مراحل قانونی به مقر انتظامی منتقل شد. عنوان کرد: ارزش تقریبی محموله مکشوفه 5 میلیارد و300 میلیون ریال برآورد شده است.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون