نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1396/5/21      14:42:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:425


نسخه چاپی| ارسال به دیگران
یگان ویژه خدمت به خلق را توفیق الهی می داند
گروه ناجا _ معاون سیاسی امنیتی استاندار کردستان گفت: خدمت به خلق خدا از بالاترين عبادت ها محسوب مي شود و اين توفيقي است که شامل کارکنان یگان ویژه در ماموریت ها است تا با افتخار و شور و اشتياق به مردم خدمت کنند و براي آسايش و آرامش و امنيت آنها از هيچ تلاشي دريغ نکنند.
 

 

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، "محسن آشناگر" در دیدار با سرهنگ "احمد نورعلی" فرمانده یگان ویژه استان کردستان، اظهارداشت: یگان ویژه، نيروي مورد اعتماد و محبوب دل مردم است و انس و الفت خاصي میان مردم و این یگان وجود دارد.

وی ادامه داد: خدمت به خلق خدا از بالاترين عبادت ها محسوب مي شود و اين توفيقي است که شامل کارکنان یگان ویژه در ماموریت ها است تا با افتخار و شور و اشتياق به مردم خدمت کنند و براي آسايش و آرامش و امنيت آنها از هيچ تلاشي دريغ نکنند

معاون سیاسی امنیتی استاندار کردستان با اشاره به اينکه بايد از فرصت ها به نحو احسن در راستاي تحقق اهداف نظام جمهوري اسلامي بهره گرفت، گفت: اعتماد سازي و جلب مشارکت آحاد جامعه با استفاده از ظرفيت رسانه ها و فضاي مجازي بايد در دستور کار باشد.

وی، خدمت در نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران را مايه مباهات و افتخار نيروهاي مسلح دانست و تصريح کرد : از اين منظر شما خدمتگزار اسلام محسوب مي شويد و اين براي شما مسئوليت آور است بنابراین رفتار شما بايد در شان جمهوري اسلامي ايران بوده و با آن سازگاري داشته باشد .

"آشناگر"، خدمت به مردم را افتخار کارکنان نيروي انتظامي عنوان و بیان کرد: مردم به حق سرمايه هاي انقلاب هستند بنابراین علاوه بر اینکه باید با مردم با محبت و مهر رفتار کرد از سوی دیگر اين محبت بایستی همراه با قاطعيت باشد، زیرا نتيجه محبت همراه با قاطعيت، امنيت خواهد بود .

معاون سیاسی امنیتی استاندار کردستان با بیان اینکه ولايت فقيه در قانون اساسي گزينه مورد اتفاق شيعه و سني است، رهبري را ستون فقرات عزت کشور دانست و بيان کرد: امروز نبض مديريت کشور به دست ولايت مي تپد و نيروهاي مسلح نیز افتخار می کنند که فرمانده آنها مقام معظم رهبري (مد ظله العالي) است.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون