نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1396/5/21      15:2:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:360


نسخه چاپی| ارسال به دیگران
انهدام باند سارقان احشام در میاندورود
گروه استان ها- مازندران – فرمانده انتظامي شهرستان میاندورود از شناسايي و انهدام باند سرقت احشام با اعتراف به سرقت 107راس گوسفند خبر داد.
 

 

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سرهنگ"ذات اله رضوانی" در تشريح اين خبر، گفت: در پي وقوع چندين فقره سرقت احشام در شهرستان میاندورود ، موضوع به صورت ويژه در دستور کار ماموران پليس آگاهي اين فرماندهي قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان میاندورود،افزود: ماموران اداره مبارزه با سرقت پليس آگاهي پس از انجام اقدامات اطلاعاتي یکی از سارقان را شناسایی و در عملیاتی غافلگیرانه وی را دستگیر کردند .

سرهنگ رضوانی،خاطر نشان کرد:متهم در بازجویی های انجام شده به سرقت احشام با همدستی دو تن از دوستانش اقرار کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان میاندورود، اظهار داشت: دو همدست دیگر این متهم نیز در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر و در بازجویی های به عمل آمده تاکنون به سرقت 107 راس گوسفند اعتراف کردند .

وی افزود:این افراد که با استقرار شبانه در محل نگهداری احشام و در زمان تنهایی چوپانان اقدام به سرقت احشام می کردند، پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند .

سرهنگ رضوانی در خاتمه از شهروندان خواست:ضمن توجه به هشدارهای انتظامی برای جلوگیری از فرصت طلبی های سارقان از نگهداری احشام در محیط های فاقد حفاظ فیزیکی خودداری و در صورت مواجهه با افراد مشکوک سریعا مراتب را به مرکز فوریت های پلیسی 110 اعلام کنند .#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون