نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1396/5/21      15:6:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:429


نسخه چاپی| ارسال به دیگران
امنيت مناطق مرزي در سایه همراهي و همدلي مرزنشينان و مرزبانان
گروه ناجا – فرمانده مرزباني استان آذربايجان غربي گفت: امنيت موجود در مناطق مرزي حاصل همراهي و همدلي مرزنشينان و مرزبانان است.

 

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سردار" رشيديان " در نشست صمیمانه با مرزنشینان منطقه "جرمی" با تاکید بر تعامل دو سویه میان مرزبانان و مرزنشينان، امنيت موجود در مناطق مرزي را حاصل همراهي و همدلي آنها با یکدیگر عنوان کرد.

وی از مرزنشينان منطقه خواست نهايت همكاري با مرزبانان را داشته باشند تا شاهد مرزهايي امن و به دور از تخلف و بي ثباتي باشيم.

سردار "رشيديان" با اشاره به تاریخچه جانفشاني هاي عشاير در پاسداري از مرزهاي کشورمان، گفت: مرزنشينان نقش مهمي در كنترل و امنيت مرزها ايفا مي‌كنند زیرا عمده بار تامين امنيت مرزها به عهده آنان است بنابراین فرماندهي مرزباني استان آذربایجان غربی در راستاي تسهيل امورات مربوط به استفاده عشاير از ييلاقات تلاش می کند.

فرمانده مرزبانی آذربایجان غربی با بیان اینکه مرزبانان از كوچكترين تخلفي در مناطق مرزي چشم پوشي نخواهند كرد، بر برخورد قاطع آنها با متخلفان تاکید کرد. 

سردار رشیدیان ضمن دعوت مرزنشينان به رعايت موارد ايمني در نوار مرز و هشدار هاي مرزباني در پيشگيري از جرایم به ويژه قاچاق کالا، خاطرنشان کرد: نقش مرزنشينان و عشاير در رسيدن به امنيت پايدار در مرزها انکار ناپذير است و ما قدردان تلاش شما عزيزان هستيم.

گفتني است، در اين نشست صميمي سردار "رشيديان" فرمانده مرزباني استان آذربايجان غربي به صورت چهره به چهره با استماع مشکلات مرزنشينان قول مساعدت در راستاي رسيدگي به مشکلات عشاير را صادر کرد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون