نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1396/5/21      15:8:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:323


نسخه چاپی| ارسال به دیگران
تهدید به بمب‌گذاری‌ صوری توسط پدر یک دانش آموز در انگلیس
گروه بین الملل- پدر انگلیسی به دبستان دخترش زنگ زد و به دروغ اعلام به بمب گذاری ‌کرد تا بتواند ساعات بیشتری در کنار دخترش وقت بگذراند.

 

به گزارش پایگاه خبری پلیس و به نقل از روزنامه "میرور"، "گری بارنز" 25 ساله حالا باید 14 ماه آینده را پشت میله‌های زندان بگذراند زیرا تماس‌های تهدید آمیزش باعث ایجاد رعب و وحشت در میان آموزگاران و دانش‌آموزان دبستان "توناکلیف ویتورث" انگلیس شده بود. این تماس‌ها سال گذشته و دو هفته قبل از کریسمس انجام گرفته شد.

در تاریخ نهم دسامبر نیروهای انتظامی به سرعت خودشان را به این مدرسه رساندند تا به جستجوی تهدیدی بپردازند که به صورت تلفنی اعلام شده و برای این کار مجبور به تخلیه تمام مدرسه به همراه 300 دانش‌آموز و 45 آموزگار آن شدند. چهار روز بعد ، این مرد 25 ساله بار دیگر با مدرسه تماس گرفت و اعلام کرد دخترش را در حالی به مدرسه آورده که مسلح بوده است.

این مرد که دو فرزند دارد، در دادگاه به اتهام ارتکاب چهار فقره جرم و انجام تلفن‌های تهدید آمیز، مجرم شناخته شد و روز دوشنبه به 14 ماه زندان محکوم شد. "جان دیدزبری" در جریان دادگاه گفته بود: "درخواست تخفیف برای جرم این مرد مشکل خواهد بود زیرا وقتی از او دلیل کارش را می‌پرسیم، خودش هم نمی‌تواند دلیل قانع کننده‌ای برای کارهایش ارائه دهد. به نظر می‌رسد تنها انگیزه وی از این کار، گذراندن وقت بیشتر در کنار دخترش بوده باشد. احتمالا وی این کار را انجام داده تا دخترش زودتر از مدرسه به خانه برگردد."


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون