نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1396/5/21      15:10:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:446


نسخه چاپی| ارسال به دیگران
اصحاب رسانه ياران صديق و هميشگي نيروي انتظامي
گروه استان ها – چهارمحال و بختياري – فرمانده انتظامي استان با اشاره به اينكه رويكرد نيروي انتظامي تعامل با اصحاب رسانه به عنوان پل ارتباطي ناجا با مردم است گفت: اصحاب رسانه ياران صديق و هميشگي نيروي انتظامي هستند.
 

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سردار"غلامعباس غلامزاده" در مراسم نشست خبری و آیين تجليل ازخبرنگاران، با تبریک فرا رسیدن روز خبرنگار، خبرنگاران را بازوی توانمند فرهنگ سازی جامعه و خبرنگاری را به عنوان شغلی ارزشمند، خطير و ضروری ياد کرده و اظهار داشت: اطلاع رسانی صحيح و فرهنگ سازی سبب ارتقاء احساس امنيت در جامعه بوده و امنيت موجود در شهرستان در سايه تعامل پليس با اهل قلم و اصحاب رسانه محقق شده است.

اين مقام ارشد انتظامي استان با  بيان اينكه اطلاع رسانی و استفاده از وسايل ارتباط جمعی در انتقال دستاوردها، تجارب علمی و آگاه سازی جامعه نقش انکارناپذيری دارند، گفت: زيرساخت های اطلاع رسانی بر محور خبر استوار بوده و پردازش و انعکاس آن نيز وابسته به وجود خبرنگار می باشد، از اين رو نقش خبرنگار در دستيابی به اهداف توسعه و جهانی شدن ارتباطات به عنوان عنصری حياتی و ارزشمند بيشتر مشخص می شود.

فرمانده انتظامي چهارمحال و بختياري با اشاره به نقش رسانه ها در پيشگيری از وقوع جرایم گفت: با اقدامات و فعاليت های فرهنگی می توان از وقوع بسياری از جرم ها پيشگيری کرد، چرا که بسياری از حوادث، اتفاقات و جرایم در نتيجه عدم آگاهی، نبود شناخت کافی و تربيت نادرست شکل می گيرد.

سردار غلامزاده در ادامه به عملكرد فرماندهي انتظامي استان اشاره كرد و گفت: از اول سال جاري تاكنون بيش از يك تن و 270 كيلوگرم انواع مواد مخدر در استان كشف ، 14 باند مواد مخدر متلاشي و 77 درصد افزايش كشفيات نسبت به مدت مشابه سال قبل را شاهد بوديم.

رئيس پليس استان با اشاره به اينكه در بحث مبارزه با قاچاق كالا و ارز افزايش 30 درصدي را تجربه كرديم گفت: از ابتداي سال جاري 155 ميليارد ريال كالاي قاچاق كشف شد.

وي از كاهش وقوع تصادفات در جاده هاي مواصلاتي استان و درون شهري خبر داد و گفت: نسبت به مدت مشابه سال قبل كاهش 30 درصدي وقوع تصادفات را داشتيم.

فرمانده انتظامي استان چهارمحال و بختياري در پايان از كاهش 11 در صدي وقوع سرقت در استان خبر داد و گفت: مجموعه فرماندهي انتظامي استان ضمن تعامل با اصحاب رسانه تمام سعي و تلاش خود را بر اين داشته تا در راستاي منويات مقام معظم رهبري  خدمتگزار مردم باشد و امنيت پايدار را براي مردم شريف استان فراهم نمايد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون