نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1396/5/21      17:38:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:329


نسخه چاپی| ارسال به دیگران
سیلاب دامغان خسارتی نداشت
گروه استان ها_ سمنان_ فرمانده انتظامی دامغان با اشاره به بارش شدید باران روز گذشته و جاری شدن سیل در ارتفاعات شمالی این شهرستان گفت: خوشبختانه این حادثه خسارت جانی در بر نداشت.
 

سرهنگ "سیدعلی اکبر میری" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهار داشت: با توجه به بارش شدید باران و بارندگی در ارتفاعات شمالی دامغان در روز گذشته، گزارشی مبنی بر جاری شدن سیلاب و قطع ارتباط محور مواصلاتی روستای بادله به شهر کلاته رودبار(دیباج) این شهرستان به پلیس اعلام شد.

وی افزود: پس از اعزام عوامل انتظامی به محل حادثه ، مشاهده شد حدود 100 متر از محور فوق بر اثر حجم و شدت بالای سیل تخریب و 15 دستگاه انواع خودروهای سبک و سنگین در این محور زمینگیر شدند.

سرهنگ میری به همکاری و همراهی عوامل اداره راه و ترابری شهرستان با پلیس در این راستا اشاره و تصریح کرد: با تلاش چند ساعته پلیس و نیروهای امدادی و با احداث سیل بند، این محور بازگشایی شد؛ خوشبختانه این حادثه هیچ گونه خسارت جانی در برنداشته است.

فرمانده انتظامی شهرستان دامغان در پایان با توصیه به عموم شهروندان گفت: در شرایط جوی نامناسب و مواقع احتمال هر گونه حوادث طبیعی و غیرمترقبه این چنینی از برنامه ریزی در مناطق خطر و یا مسافرت های غیرضروری پرهیز کنید.


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون