نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1396/5/25      16:38:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:344


نسخه چاپی| ارسال به دیگران
سردار معصوم بیگی :
امنيت مردم پايه در دستور كار پليس اصفهان / تمركز بر پيشگيري از جرم و آسيب در جامعه
گروه استان ها _ اصفهان _ فرمانده انتظامي استان با تاكيد بر تقويت نقش مردم درماموريت هاي پليس، " امنيت مردم پايه " را به عنوان يكي از اولويت هاي كاري اين فرماندهي عنوان كرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "مهدي معصوم بيگي" در آئين معارفه خود به عنوان فرمانده انتظامي استان اصفهان با گرامیداشت شهدای دوران دفاع مقدس به ویژه 23 هزار شهید دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم گفت: كار در نيروي انتظامي سخت و دشوار است اما فرهنگ مسئوليت پذيري در ناجا باعث شده كه مسئوليت ها را با قوت و قدرت بپذيريم و براي رشد و تعالي نظام تلاش كنيم.

وي با بيان اينكه توفیق خدمت گزاری به مردم انقلابی ، حماسه ساز، فرهنگی و شهید پرور و ولایتمدار اصفهان را افتخاري براي خود مي دانم گفت: از فرمانده نیروی انتظامی نیز تشکر می کنم که توفیق خدمت در اين استان را برای من ایجاد کردند.

اين مقام انتظامي عنوان داشت: ما مسئول امنیت مردم هستیم و در اين زمينه، فرمایشات مقام معظم رهبری را هم نصب العین خود قرار داده و با قوت آنها را دنبال می کنیم.

سردار معصوم بيگي ، برنامه محوری را اولويت اقدامات خود در فرماندهي انتظامي استان عنوان و تصریح کرد: مشی نیروی انتظامی در استان اصفهان رفتار مهربانانه با مردم و برخورد قهري و قاطع با افراد شرور و قانون شکن جامعه خواهد بود.

فرمانده انتظامي استان اصفهان با بيان اينكه، اين فرماندهي به دنبال تقویت نقش مردم است اظهار داشت : يكي از شاخصه های این فرماندهی " امنیت مردم پایه " است چرا كه با استفاده از ظرفيت های مردمی می توان امنيت خوبي را در جای جای این استان ايجاد كرد.

اين مقام ارشد انتظامي مسئول سازی سایر دستگاه ها را از ديگر برنامه هاي اين فرماندهي عنوان و تصریح کرد: نيروي انتظامي مسئول حفظ امنیت جامعه است اما توليد كننده امنيت مردم و ساير دستگاه ها هستند كه در اين زمينه انشاء الله نقش همگان در توليد امنيت به عنوان کار ویژه اين فرماندهي دنبال خواهد شد.

 معصوم بيگي، تمرکز بر پیشگیری از جرم و آسیب در جامعه را به عنوان اولویت مهم فرماندهي انتظامي استان عنوان كرد و گفت: البته لازمه تحقق اين كار اشراف اطلاعاتی و اجراي صحيح و دقيق برنامه های از قبل پیش بینی شده است.

فرمانده انتظامي استان اصفهان ، امنيت را محصول مشترك نيروي انتظامي، مردم ، مسئولان و دستگاه ها عنوان كرد و با تقدير از زحمات سردار " آقاخاني " گفت: انتظار من این است که مردم و دستگاه ها همانطور كه تا كنون با مجموعه پليس استان تعامل داشتند از اين پس نيز همکاری و تعامل بیشتر از گذشته با این خدمتگزار خود داشته باشند تا انشاء الله به توفيقات بهتري در استان دست یابیم./


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون