نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1396/5/26      11:40:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:466


نسخه چاپی| ارسال به دیگران
ناکامی قاچاقچیان مسلح در انتقال 615 کیلوگرم مواد مخدر در جنوب شرق کشور
گروه استان ها – سیستان و بلوچستان- فرمانده انتظامی استان از کشف 615 کیلو گرم مواد مخدر در درگیری با قاچاقچیان مسلح خبر داد.

سردار" محمد قنبری" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، در بیان جزئیات دقیق این خبر گفت: با تلاش ماموران انتظامی شهرستان های خاش و هامون با پشتیبانی فنی و اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان باندی که به صورت مسلحانه و با استفاده از خودروهای تیزرو اقدام به انتقال مواد مخدر از مرزها به عمق استان می کرد، شناسایی شد .

وی افزود: اعضای این باند مسلح، شب گذشته با 2 دستگاه خودروی 405 و یک دستگاه وانت تویوتا در محورهای فرعی شهرستان "خاش"، گرفتار کمین یگان های عملیاتی پلیس شدند و با آنها به صورت مسلحانه درگیر شدند.

سردار قنبری با اشاره به حدود نیم ساعت درگیری مسلحانه شدید، گفت: قاچاقچیان که توان مقابله با آتش پر حجم ماموران را نداشتند با به جا گذاشتن خودروهای حامل مواد مخدر و استفاده از تاریکی شب از منطقه متواری شده و ماموران در پاکسازی منطقه درگیری 541 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف کردند.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به یک عملیات موفق پلیسی دیگر در شهرستان چابهار گفت: در این عملیات ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر با اشراف اطلاعاتی موفق به کشف 49 کیلو گرم حشیش و 25 کیلو گرم هروئین از یک دستگاه کامیون که به صورت ماهرانه ای در داخل بار این خودرو جاساز شده بود کشف و در این رابطه یک قاچاقچی نیز دستگیر شد.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان در پایان به تلاش ماموران برای دستگیری این قاچاقچیان اشاره و خاطرنشان کرد: يکي از ماموريت هاي مهم پليس، مبارزه با هرگونه حمل، نگهداري، خريد و فروش و قاچاق مواد مخدر به عنوان بلاي خانمان سوز جامعه است و برخورد نيروي انتظامي در اين راستا محکم، قاطع و مستمر خواهد بود.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون