نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1396/5/26      11:50:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:333


نسخه چاپی| ارسال به دیگران
کشف 4 میلیارد سیر در بندر لنگه
گروه استان ها-هرمزگان- فرمانده انتظامي شهرستان بندرلنگه از کشف 21 تن و 600 کیلوگرم سیر قاچاق به ارزش چهار ميليارد ريال از دو دستگاه کامیون خبر داد.
 

سرهنگ "محمود حافظي" در گفت و گو  با خبرنگار پايگاه خبري پليس گفت: در پی دریافت خبری مبنی بر وجود بار قاچاق در روستای "حمیران"، ماموران انتظامي شهرستان پیگیری موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود:ماموران حین اجرای طرح پاکسازی در روستای مذکور به دو دستگاه کامیون ولوو در یکی از منازل که باعلوفه خشک پوشش داده شده و آماده حرکت بود مشکوک شدند.

این مسئول انتظامی اظهار داشت: مأموران با هماهنگی مقام قضائی در بازرسی از کامیون های مذکور، 21 تن و 600 کیلوگرم سیر خارجی قاچاق کشف و دو متهم را در این زمینه دستگیر کردند.

سرهنگ حافظي با اشاره به اینکه ارزش محموله مکشوفه بنا به نظر کارشناسان چهار میلیارد ریال برآورد شده است، اذعان داشت: متهمان به همراه اقلام مکشوفه جهت سیر مراحل قانونی و بررسی بیشتر به پلیس مبارزه با کالای قاچاق شهرستان منتقل شدند.

فرمانده انتظامي شهرستان بندرلنگه تأکيد کرد: پليس با تمام توان و جديت همواره آماده است با قاچاقچيان و مخلان نظم و امنيت اقتصادي مقابله کند و سامانه پیامکی 110 به صورت 24 ساعته آماده دریافت درخواست های انتظامی ،اطلاعاتی و امنیتی شهروندان است.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون