نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1396/5/26      15:17:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:351


نسخه چاپی| ارسال به دیگران
کشف 190 کيلو تریاک در استان مرکزی
گروه استان ها- مركزي- فرمانده انتظامی استان از كشف 190 كيلو تریاک در دو عملیات روز گذشته پلیس استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبري پليس، سردار "كيومرث عزيزي" در تشريح اين خبر گفت:‌ دراولین عمليات، ماموران پليس مبارزه با مواد مخدر در يكي ازمحورهای مواصلاتی استان و در پي كسب خبري در خصوص جاسازي و انتقال مواد مخدر در قالب پوشش خانوادگی به مرکز کشور، برنامه ريزي عملياتي لازم را براي بررسي موضوع آغاز کردند.

این مقام ارشد انتظامی در استان مرکزی اظهار داشت: در تمهيدات اجرايي پليس، خودروي مورد نظر در يكي از محورهاي مواصلاتي استان شناسایی و خودرو که سرنشينان آن همسر و دو فرزند خردسال راننده بودند متوقف شد و  مقدار 140 كيلوگرم  ترياك در بازرسي از آن كشف و راننده خودرو دستگير  شد.

سردار عزيزي تصريح كرد: در ادامه تحقيقات پليس، فرد دیگری نیز که با این افراد همکاری داشت با یک دستگاه خودروی سواری  شناسایی و دستگیر شد.

فرمانده انتظامی استان مرکزی در ادامه به دیگر عملیات پلیس که منجر به دستگیری دو قاچاقچی مواد مخدر شد، اشاره داشت و گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان در عملیاتی مشترک با پلیس یکی از شهرستان های استان در تحقیقاتی از جا به جایی مقادیری مواد مخدر توسط دو توزیع کننده مواد مخدر مطلع شدند و تحقیقات نامحسوس بر روند فعالیت آنها آغاز شد.

وی ادامه داد: هنگامی كه این افراد قصد داشتند با یک دستگاه کامیون مواد مخدر را از محورهای مواصلاتی استان عبور دهند، در عملیاتی شناسایی و دستگیر شدند و در بازرسی از خودروی آنان، مقدار50 کیلو تریاک کشف شد.

سردار عزیزی در پایان تصریح کرد: کلیه دستگیر شدگان در این عملیات ها با تشکیل پرونده به دستگاه قضائی معرفی شدند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون