نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1396/5/26      16:51:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:385


نسخه چاپی| ارسال به دیگران
لزوم تقویت مبانی دینی در کنار آموزش نظامی
گروه استان ها- آذربایجان شرقی- معاون هماهنگ کننده ناجا در جمع سربازان مرکز آموزشی ولیعصر (عج) تبریز گفت:در مراکز آموزشی ناجا باید تقویت مبانی دینی و ارزش های مذهبی به عنوان یک اصل لازم و ضروری در کنار آموزش های نظامی و انتظامی مدنظر فرماندهان و مسئولان مراکز آموزشی قرار گیرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس،سردار"ایوب سلیمانی"در بازدید از مرکز آموزشی ولیعصر (عج) تبریز در جمع سربازان آموزشی این مرکز ضمن ادای احترام به شهدای مدافعان حرم و روح بلند مرتبه شهید "محسن حججی"، اظهار داشت:عزت و سربلندی امروز ایران اسلامی در نتیجه رشادت ها و دلاوری های رزمندگان در طول 8 سال دفاع مقدس حاصل شده که ما باید قدردان شهدا و خانواده معظم این عزیزان باشیم.

 وی با اشاره به اینکه سربازی یکی از بهترین دوران برای جوانان محسوب می شود،افزود: هر جوان ایرانی پس از آموزش رزم مقدماتی و یادگیری فنون نظامی در مراکز آموزشی نیروهای مسلح خود را برای حفاظت از کیان و تمامیت ارضی کشور آماده و مهیا می کند.

سردار سلیمانی با مقایسه وضعیت فعلی کشور با زمان دفاع مقدس و جنگ تحمیلی،گفت: بعد از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی با وجود فشارها و تحریم های زیادی، جنگ تحمیلی و نابرابر به کشور وارد شد که با هدایت و رهبری داهیانه امام راحل(ره)حتی یک وجب از خاک کشوربه دست دشمن بعثی نیفتاد و در حال حاضر نیز با درایت و هوشمندی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) کشور از توان رزمی و دفاعی بالایی برخوردار است.

این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه خدمت صادقانه سربازان با هیچ مقیاسی قابل اندازه گیری نیست، خاطرنشان کرد: امروز باید شما جوانان با توکل بر خداوند و تمسک به اهل بیت عصمت و طهارت( ع) در کنار فراگیری آموزش های رزم مقدماتی با تقویت مبانی دینی و ارزش های مذهبی و نیز بصیرت افزایی همراه با تبعیت کامل از فرامین فرماندهی معزز کل قوا خود را برای انجام کارهای بزرگ آماده و مهیا کنید.

معاون هماهنگ کننده ناجا در پایان ضمن تقدیر از اقدامات و عملکرد مطلوب فرمانده مرکز آموزش ولیعصر(عج) تبریز،تاکید کرد: به لطف الهی با تکمیل پروژه ها و ساختمان های آموزشی در حال احداث و افزایش تعداد گردان های آموزشی،این مرکز آموزشی در تبریز به یکی از قطب های آموزشی ناجا در شمال غرب کشور تبدیل خواهد شد.


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون