نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1396/5/28      14:49:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:492


نسخه چاپی| ارسال به دیگران
170 کیلوگرم موادمخدر در کرمانشاه کشف شد
گروه استان ها- کرمانشاه- فرمانده انتظامی استان گفت: محموله 170 کیلویی تریاک که از شهرهای جنوب شرقی کشور بارگیری شده بود، پیش از توزیع در غرب کشور توقیف شد.
 

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "منوچهر امان اللهی" در جمع خبرنگاران گفت: ماموران پليس مبارزه با مواد مخدر انتظامي استان با اقدامات اطلاعاتی و رصد قاچاقچیان سابقه دار، موفق شدند یک باند تهیه و توزیع موادمخدر را شناسایی کنند.

وی افزود: اعضای این باند به صورت گسترده در زمينه تهيه و توزيع مواد مخدر از استان هاي شرقي کشور به استان کرمانشاه فعاليت داشتند، لذا پس از يک ماه انجام كار اطلاعاتي و تعقيب و مراقبت ويژه مشخص شد که سرکرده باند اقدام به انتقال یک محموله به غرب کشور کرده است.

این مقام ارشد انتظامی ادامه داد: دو اکيپ از ماموران اداره عمليات ويژه و پليس مبارزه با مواد مخدر استان با هماهنگي مقام قضائی به ورودی شهر کرمانشاه اعزام شدند و نسبت به متوقف کردن خودروی مورد نظر اقدام کردند.

سردار امان اللهی با اشاره به دستگیری یک نفر در این زمینه، تصریح کرد: در بازرسي از جاساز تعبيه شده در کاميون 18 بسته مواد مخدر به مقدار 170 کيلوگرم ترياک با لفافه کشف شد.

وی خاطر نشان کرد: از ابتدای سال جاری 800 کیلوگرم موادمخدر کشف شده که نسبت به مدت مشابه سال قبل 195 درصد رشد داشته است.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون