نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1396/6/29      11:20:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:355


نسخه چاپی| ارسال به دیگران
محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی مازندران
گروه استان ها– مازندران– رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان از اعمال محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی استان در روزهای پایانی هفته خبر داد .

 

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "علیرضا قدمی" با اعلام این خبر، افزود: به منظور افزايش ايمني و تسهيل در عبور و مرور وسايل نقليه در ایام تعطیلات آخرهفته در محورهای مواصلاتی استان، محدودیت های ترافیکی از چهارشنبه 29 شهریورماه در این محورها اعمال خواهد شد.

وی تصریح کرد: تردد موتور سيکلت از ساعت 12 ظهر چهارشنبه29شهریورماه تا ساعت 6 صبح روز شنبه یکم مهرماه از محورهاي"کندوان- هراز، سوادکوه" و بالعکس ممنوع است.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی مازندران،خاطر نشان کرد: تردد موتورسيکلت هاي انتظامي و امدادي براي انجام ماموريت هاي ضروري در مسير مجاز جريان ترافيک بلامانع خواهد بود.

وی افزود: تردد انواع وسائط نقلیه از ساعت 2 بعد ازظهر روز جمعه 31 شهریورماه تا ساعت 2 بامداد روز شنبه یکم مهرماه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 5 بعد از ظهر تا ساعت 2 بامداد روز شنبه از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یک طرفه خواهد بود.

وی تصریح کرد: تردد انواع وسائط نقلیه از ساعت 3 بعد از ظهر تا ساعت 24 روز شنبه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه مستقر در محل تردد انواع وسایط نقلیه از ساعت 6 بعد از ظهر تا ساعت 24 همان روز از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یک طرفه خواهد بود .

سرهنگ قدمی همچنین به محدودیت ترافیکی در محور هراز اشاره کرد و افزود: تردد کليه کاميون ها و کاميونت ها به استثناي حاملان مواد سوختي و فاسد شدني از ساعت12 تا ساعت 24 روز چهارشنبه 29 شهریورماه و از ساعت8 صبح تا ساعت 24 روز پنج شنبه و از ساعت 8 صبح روز جمعه تا ساعت یک بامداد روز شنبه و همچنین از ساعت 8 صبح تا ساعت 24 روز شنبه از این محور ممنوع است .

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی مازندران، افزود: تردد کليه وسائط نقليه از ساعت14 تا ساعت یک بامداد روز شنبه از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و از ساعت 16 تا ساعت یک بامداد روز شنبه با اعلام ماموران پليس راه در محل، از آب اسک به رودهن (محدوده مشاء) به صورت يک طرفه است.

سرهنگ قدمی تصریح کرد: در محور سوادکوه تردد کليه تريلرها به استثناي حاملان مواد سوختي و فاسد شدني از ساعت 12 تا ساعت 24 روز جمعه از تهران به قائم شهر و بالعکس ممنوع است.

مرکز کنترل ترافیک پلیس راه مازندران با شماره 2182934 به طور شبانه روز آماده پاسخگویی در خصوص وضعیت راه های استان است.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون