نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1396/7/11      14:53:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:410


نسخه چاپی| ارسال به دیگران
محکومیت مردی به جرم بریدن سر همکار خود در آمریکا
گروه بین الملل- مردی که به جرم بریدن سر همکار خود متهم شده بود، به جرم قتل درجه یک گناهکار تشخیص داده شد.

 

به گزارش پایگاه خبری پلیس و به نقل از خبرگزاری "آسوشیتدپرس"، هیئت منصفه پس از دو ساعت و اندی بحث و گفت و گو" آلتون نولن" 33 ساله را در مرگ "کالین هافورد" 54 ساله گناهکار تشخیص دادند.

این هیئت همچنین نولن را به جرم حمله و ضرب و جرح مقتول با سلاح سرد و تلاش برای قطع کردن سر همکار خود  در حومه شهر "اوکلاهاما" مجرم تشخیص دادند. دادستان این پرونده خواهان مجازات مرگ برای این مجرم است.

به گفته بازرسان نولن به تازگی از کار خود معلق شده بوده که وارد دفتر شرکت می‌شود و به هافورد حمله می‌کند. وی به یکی دیگر از کارگران نیز چاقو زده است ولی این شخص زنده مانده است. حملات نولن با تیراندازی یکی از عوامل اجرایی به نولن به اتمام می‌رسد.

در جریان جلسه دادستان نواری از نولن پخش کرد که در بیمارستان اعتراف می‌کرد از کارش اصلا پشیمان نیست. به گفته وکیل مدافع نولن، این مرد از نظر روحی بیمار است اما دادستان اعلام کرد که این مرد می‌توانسته تفاوت خوب از بد را تشخیص دهد و بیماری‌ روانی چنین نشانه‌هایی ندارد.

نولن بارها درخواست کرده که گناهکار شناخته شود و مجازات اعدام برایش در نظر گرفته شود اما قاضی دادگاه درخواستش را رد کرد. نولن در تازه‌ترین اظهارات خود اعلام کرده که فقط مجازات اعدام را برای خودش قبول می‌کند و تمایلی به زندگی در زندان ندارد اما قاضی بارها به وی اعلام کرده که در صورت گناهکار شناخته شدن این  قاضی دادگاه است که باید برای نوع محکومیت وی تصمیم بگیرد و نه او.

به گفته یکی از شاهدان عینی این اتفاق صحنه‌ای بوده که هیچ انسانی نباید در طول زندگی خود شاهد چیزی شبیه به آن باشد.


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون