نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1396/7/16      16:30:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:447


نسخه چاپی| ارسال به دیگران
14 کشته و تعداد زیادی زخمی در تصادف اتوبوس با ون در پاکستان

گروه بین الملل- در برخورد یک اتوبوس مسافربری و یک خودروی ون در جنوب غربی "پاکستان"، دست‌کم 14 نفر کشته و تعداد زیادی مجروح شدند.

 

به گزارش پایگاه خبری پلیس و به نقل از خبرگزاری "شین‌هوا"، این تصادف ساعت 11:20 دقیقه صبح روز شنبه به وقت محلی در استان" بلوچستان" اتفاق افتاد و طی آن راننده ون به خاطر سرعت زیاد کنترل وسیله نقلیه خود را از دست داد و با اتوبوسی برخورد کرد که از جهت مخالف در حال گذر بود.

مصدومان این حادثه به سرعت به بیمارستان منتقل شدند و گفته می‌شود حال هفت تن از آنان وخیم است. راننده خودروی ون در اثر تصادف در دم جان باخت و راننده اتوبوس از صحنه تصادف فرار کرد. پلیس محلی در تلاش برای دستگیر کردن وی است.

فرماندار استان بلوچستان با خانواده جان باختگان این حادثه ابراز همدردی کرد. وی دستور داده تا برای مجروحان این حادثه بهترین خدمات پزشکی و درمانی فراهم شود.

از سال 2011، سالانه حدود 9 هزار تصادف جاده‌ای به پلیس راه کشور پاکستان گزارش می‌شود که طی آن به طور متوسط سالانه بیش چهار  هزار و 500 نفر کشته می‌شوند. جاده‌های نامناسب، خودروهای فرسوده و رانندگی بی‌دقت و بدون توجه به قوانین از دلایل رایج تصادفات این کشور است.


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون