نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1396/7/17      16:19:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:338


نسخه چاپی| ارسال به دیگران
زندگی مرد آمریکایی در کنار جسد مادر و برادرش به مدت یک سال
گروه بین الملل- مردی که به مدت نزدیک به یک سال در کنار اجساد در حال تجزیه شدن مادر و برادر دوقلویش زندگی کرده بود، اظهار کرد نمی‌توانسته مرگ آنها را به مقامات اطلاع دهد.

 

به گزارش پایگاه خبری پلیس، این مرد اهل "مینِسوتا" که "رابرت جیمز کوفلر" نام دارد، روز شنبه در گفتگو با آسوشیتدپرس گفت:” دچار ضربه روحی شده بودم. شما بودید چه کار می‌کردید؟"

به گفته پلیس این مرد 60 ساله به اتهام بر هم زدن صحنه مرگ و دخالت در انتقال اجساد دستگیر شده. وی جسد برادرش را به جای دیگری انتقال داده بود. به گفته مقامات برادر و مادر این مرد در سال 2015 به مرگ طبیعی جان باخته‌اند. در کریسمس همان سال کوفلر با فرستادن کارت پستال‌هایی به سایر اعضای فامیل و دوستانشان گفته بوده که مادر و برادرش به شدت مریض هستند و نمی‌توانند تلفنی صحبت کنند و تمایلی هم به دیدن ملاقات کننده‌گانشان ندارند.

 پلیس در سپتامبر 2016  و زمانی که یکی از همسایگان به پلیس اعلام کرد در خانه کوفلر فعالیتی دیده نمی‌شود، موفق به پیدا کردن اجساد این افراد شد. به گفته کوفلر مادرش که 94 سال سن داشته در آگوست 2015 از دنیا رفته و برادرش نیز چند ماه قبل از آن فوت کرده بود. به گفته پلیس جسد مادر این مرد تجزیه شده و جسد برادرش نیز مومیایی شده بود.

مقامات تصمیم گرفته‌اند تا علیه این مرد اعلام جرم کنند تا کوفلر از این طریق بتواند خدمات روان‌شناسی دریافت کند. این مرد که هیچ سابقه قضائی ندارد گفت در حال حاضر نیاز به همدردی دارد:" مرگ مادرم را به چشم دیدم. همیشه می‌گفت می‌خواهد در خانه بمیرد."


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون