نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1396/7/20      10:14:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:167


نسخه چاپی| ارسال به دیگران
نیروی انتظامی در کشور خوشنام است/ کار پلیس جهاد در راه خداست
گروه استان ها-سمنان- نماینده ولی فقیه در استان با بیان اینکه نیروی انتظامی در کشور خوشنام است و این خوشنامی را با تلاش خالصانه و خدمت به مردم به دست آورده است، تاکید کرد: کار پلیس جهاد در راه خداست.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس شاهچراغی در دیدارفرمانده وجمعی از مسئولان انتظامی استان در سخنانی ضمن تبریک هفته ناجا گفت: نیروی انتظامی در کشور خوشنام است و این خوشنامی را با تلاش خالصانه و خدمت به مردم به دست آورده است.

وی با اشاره به نظرسنجی اخیر صداوسیما که هم اکنون نیز در حال تکمیل است، تصریح کرد: قریب به صد درصد مردم از پلیس رضایت دارند، چرا که از ماموران ناجا تلاش و خدمت شبانه روزی می بینند.

عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه ماموران پلیس خادم مردم هستند و در حوزه های بسیاری خدمات وسیعی به کشور و مردم ارائه می کنند، افزود: در میدان مبارزه با اراذل و اوباش، تروریست ها و سوداگران و مجرمان مسلح کار نیروی انتظامی بالاتر از خدمت و به نوعی جهاد محسوب می شود.

آیته الله شاهچراغی با اشاره به سخنان خود در خطبه های نماز جمعه اخیر، اظهار داشت: نیروی انتظامی به مردم، اسلام و خداوند متعال خدمت می کند و از همین رو بنده از نیروی انتظامی رضایت کامل دارم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود بر همراهی و همکاری مردم با پلیس تاکید و خاطرنشان کرد: تلفن 110 بستری آماده و فراهم برای همکاری شهروندان با نیروی انتظامی به منظور مبارزه با جرایم و تامین امنیت است.

امام جمعه سمنان با بیان اینکه عملکرد پلیس استان در سال جاری به مراتب درخشنده تر از سال  های قبل بوده است، تاکید کرد: این خوشنامی و این درخشندگی را با تلاش و کار خالصانه و مضاعف حفظ کنید.

در ابتدای این دیدار سردار قاسمی در سخنانی ضمن تسلیت ایام شهادت و اسارت اهل بیت (ع) و گرامیداست هفته ناجا افزود: هفته نیروی انتظامی زمانی است که ماموران پلیس با فرمانده معظم کل قوا و ملت شریف ایران عهدی دوباره می بندند که تا پای جان از حریم ایران و اسلام عزیز دفاع می کنند.

قاسمی به اجرای طرح های متعدد انتظامی در حوزه امنیت روانی، اخلاقی و اجتماعی اشاره و با تشریح نتایج آن افزود: پلیس در راه تامین امنیت پایدار برای شهروندان از هیچ تلاشی فروگذار نکرده و قاطعانه از حریم امنیت دفاع می کند.

فرمانده انتظامی استان در ادامه گزارشی از عملکرد یک ساله پلیس در حوزه های ترافیک، مبارزه با موادمخدر، سرقت و رسیدگی به مطالبات مردمی ارائه کرد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون