نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1396/7/20      12:49:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:328


نسخه چاپی| ارسال به دیگران
برقراري امنيت اجتماعي ،هدف مشترک دستگاه قضا و پليس است
گروه استان ها- چهارمحال و بختياري – رئيس كل دادگستري استان گفت: برقراري امنيت اجتماعي ،هدف مشترک دستگاه قضا و پليس است.
 
 

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس،"موسوي" در جلسه تعاملي بين نيروي انتظامي و دستگاه قضائي به مناسبت هفته ناجا، پيشگيري از جرايم را جهت امنيت جامعه با اهميت دانست و افزود: ناهنجاري هاي اجتماعي درجامعه زماني کاهش مي يابد که تعامل و همکاري نيروي انتظامي و دستگاه قضا هر روز بيشتر از قبل تقويت گردد و در چنين شرايطي هنجارشکنان فرصت ارتکاب جرم را پيدا نخواهند کرد.

وي ضمن ابراز رضايت از عملکرد پليس گفت: براي ارتقاي سطح امنيت در جامعه ،تعاملات دستگاه قضائي و نيروي انتظامي بايد بيش از پيش افزايش يابد و در راه ايجاد احساس امنيت در جامعه بايد محوريت ،خدمات رساني هرچه بهتر به شهروندان با مشارکت حداکثري خود مردم باشد.

موسوي بيان داشت: پليس و دستگاه قضا بدون حضور ديگري موفق نخواهند بود و بايد در راستاي برقراري تعامل هرچه بيشتر تلاش کنند تا در راه خدمتگزاري به مردم موفق بوده و از اين طريق هم مورد رضاي خدا و هم مورد رضاي مردم قرار گيرند.

وي در ادامه از زحمات شبانه روزي فرماندهي متدين، متعهد و سخت كوش انتظامي استان تقدير کرد و گفت: بار اصلي برقراري امنيت، برخورد با ناهنجاري ها و جرايم بر دوش نيروي انتظامي و دستگاه قضائي است.

رئيس كل دادگستري استان چهارمحال و بختياري در پايان با تاکيد به اينکه تعامل و تبادل نظر دستگاه قضائي با نيروي انتظامي همه جانبه، فراگير، تنگاتنگ و ملموس است، خاطرنشان کرد: همكاري و تعامل بيشتر نيروي انتظامي با دادگستري، تامين امنيت براي آحاد جامعه را بوجود مي آورد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون