نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1396/7/20      13:2:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:418


نسخه چاپی| ارسال به دیگران
رئیس حوزه علمیه استان زنجان:
ارتقای فرهنگ عاشورایی سبب جلوگیری از آسیب‌های اجتماعی می شود
گروه ناجا_ رئیس حوزه علمیه استان زنجان گفت: ارتقای فرهنگ عاشورایی سبب جلوگیری از آسیب‌های اجتماعی می شود.
 
 
 

به گزارش پایگاه خبری پلیس، حجت الاسلام حسن بیات در دیدار با سرهنگ رضا باباپور فرمانده یگان ویژه این استان بیان داشت: امام حسین (ع)، شهید سرافراز کاروان امر به معروف و نهی از منکر هستند و باید به این امر مهم بسیار تاکید شود که در جامعه جایگاه خاصی دارد.

وی ضمن قدرداني از زحمات و تلاش هاي شبانه روزي کارکنان يگان ويژه در ایام سوگواری ابا عبداله الحسین (ع) اظهار داشت: يگان ويژه يك مجموعه ارزشي، فرهنگي و قابل تحسين است که بارها به موفقيت هاي چشمگيري دست یافته و اين مهم نتيجه رويکرد جامعه محوري اين نيرو است.

حجت الاسلام بیات امنيت را از مهمترين نيازمندي هاي زندگي انسان عنوان کرد و افزود: رسالت کار نيروي انتظامي تامين نظم و امنيت است تا بتواند پناهگاهي محكم براي مردم ايجاد کند و در سايه آن شهروندان احساس آرامش و امنيت کنند که با توجه به رويکرد مردم محوري پليس در اجراي ماموريت ها امروز مردم از حضور پليس احساس امنيت و آرامش مي کنند.

سرهنگ باباپور نیز در ادامه این دیدار، اعتماد مردم به پلیس را بزرگترین سرمایه برشمرد و اظهار داشت: نیروهای مسلح هدفی جز اعتلای نظام اسلامی، آسایش و آرامش مردم نداشته و در مسیر تحقق این هدف از هیچ تلاشی فروگذار نیستند؛ کسانی که در عرصه امنیت به مردم خدمت می کنند از اجر و ثواب معنوی زیادی در نزد خداوند برخوردار هستند به گونه ای که قدم برداشتن در راستای ایجاد امنیت، یک توفیق بزرگ الهی است که باید قدردان آن باشیم.

فرمانده یگان ویژه استان زنجان با بیان اینکه دشمن که نتوانست از طریق جنگ سخت افزاری به مقاصد و اهداف خود برسد سعی می کند از طریق جنگ نرم وارد شود، گفت: وظیفه تک تک مسئولان است که با تمام توان و برنامه ریزی کاربردی ایستادگی کنند، آنچه امروز می تواند همه مؤلفه های ایجاد حکومتی اسلامی و امنیتی پایدار را برقرار کرده و ما را در برابر هجمه های گوناگون دشمن حفظ کند، اطاعت محض از مقام معظم رهبری(مدظله العالی) است.

این مقام انتظامی افزود: نیروی انتظامی از جنس مردم است و خود را خدمتگزاری بی ادعا برای همه جامعه قلمداد می کند و فلسفه وجودی یگان ویژه در نیروی انتظامی خدمت به مردم و مردم محوری است و اقتدار یگان ویژه ناشی از اعتماد عمومی و خدمت رسانی به جامعه است.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون