نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1396/7/20      13:58:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:312


نسخه چاپی| ارسال به دیگران
امنیت ستون کشور و ناجا ستون امنیت است
گروه استان ها- گلستان- معاون هماهنگ کننده ناجا در گرگان امنیت را ستون کشور و نیروی انتظامی را ستون امنیت دانست و بیان داشت: ناجا برای تامین این نعمت بزرگ نیازمند مشارکت و همکاری همگان است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "ایوب سلیمانی" در مراسم افتتاح ساختمان جدید انتظامی شهرستان گالیکش با تبریک هفته نیروی انتظامی به کارکنان خدوم و سخت کوش انتظامی گفت: هفته نیروی انتظامی فرصتی برای تجلیل از کسانی است که آسایش، سلامت و آرامش خود را به خطر می اندازند تا آسایش و آرامش دیگران  را فراهم کنند

معاون هماهنگ کننده ناجا، نیروی انتظامی را مسئول برقراری ضروری ترین نیازها برای بهترین مخلوق خداوند برروی زمین عنوان کرد و گفت: برای این فرصت به دست آمده گرانبها به خود می بالیم و از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد.

وی به برنامه ریزی استکبار جهانی در ناامن کردن منطقه اشاره و تصریح کرد: هدف استکبار از این توطئه شیطانی، تنگ کردن عرصه بر ایران است، چرا که تنها ایران است که می تواند مانع توسعه و گسترش حاکمیت استکبار در سطح منطقه شود.

سردار سلیمانی، ایران اسلامی را جزیره ثبات در میان امواج پرتلاطم ناامنی در کشورهای منطقه دانست و گفت:ایران اسلامی تنها سرزمین برپاکننده عدالت جهانی اسلام خواهد بود و این احساس خطر برای استکبار جهانی است.

وی امنیت را ستون کشور و نیروی انتظامی را ستون امنیت دانست و بیان داشت: ناجا برای تامین این نعمت بزرگ نیازمند مشارکت و همکاری همگان است.

معاون هماهنگ کننده نیروی انتظامی بر رشد، پویایی و حرکت رو به جلوی ناجا در عرصه های مختلف اشاره کرد و گفت: ارتقاء شاخص های امنیتی در بخش های مختلف نشان از برقراری امنیت مطلوب در کشور دارد.

وی کاهش تصادفات و تخلفات رانندگی و از طرفی افزایش کشف وقوع جرم را نشان از ارتقاء شاخصه های امنیتی در کشور دانست و تصریح کرد: مهمترین عامل بازدارنده برای پیشگیری از جرایم، کشف جرم است.

سردار سلیمانی به نقش دولت ، مردم و خیرین امنیت ساز در کمک به توسعه امنیت پایدار اشاره کرد و گفت: پلیس برای مقابله  با باند های شرارت و تبهکاری نیازمند کمک است.

وی تصریح کرد: امنیت پایدار امنیتی است که پایه هایش در بطن مردم محکم شده باشد تا بتواند در جامعه ماندگار باشد.

افزایش 67 درصدی کشفیات مواد مخدر

سردار علی اکبر جاویدان در ابتدای این مراسم، استان گلستان را رنگین کمانی از اقوام دانست و گفت: علیرغم وجود اقوام و مذاهب مختلف ، استان گلستان یکی از استان های امن و دارای شاخصه های امنیتی مطلوب است.

وی از کاهش وقوع جرایم خشن در سطح استان خبر داد و گفت: برخورد با جرایم خشن و معضلاتی چون اعتیاد به مواد مخدر ، قاچاق کالا و امنیت اخلاقی از مهمترین اولویت های پلیس گلستان است.

فرمانده انتظامی گلستان، پیشگیری را یکی دیگر از مهمترین اولویت های پلیس برشمرد و اظهار داشت: برابر اعلام مسئولان دستگاه قضائی، استان گلستان در حوزه پیشگیری از وقوع جرایم یکی از استان های برتر کشور است، چرا که 88 درصد پرونده هایی که از طریق شورای حل اختلاف رسیدگی می شود منجر به صلح و سازش شده است.

سردار جاویدان افزایش 67 درصدی کشف مواد مخدر و 18 درصدی قاچاق کالا را بخشی از موفقیت های مهم پلیس گلستان در 6 ماهه نخست امسال اعلام کرد و بیان داشت: طی این مدت 92 درصد جرایم فضای مجازی کشف شده است.

فرمانده انتظامی گلستان  در پایان به افتتاح ساختمان جدید انتظامی گالیکش اشاره و خاطر نشان کرد: این ساختمان به مساحت 690 متر مربع در سه طبقه احداث و امروز به بهره برداری رسیده است.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون