نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1396/7/20      14:1:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:411


نسخه چاپی
حمايت و پشتيباني از حافظان امنيت، واجب شرعي است
گروه استان ها _ اصفهان _ نماينده ولي فقيه و امام جمعه خميني شهر با بيان اينكه امروز نيروي انتظامي مجري طرح هاي امنيت فرهنگي و اجتماعي و مقابله با اشرار و مفسدان است بر حمايت و پشتيباني مردم از حافظان امنيت به عنوان واجب شرعي تاكيد كرد.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، حجت الاسلام رحيمي، در يادواره سردار شهيد نصراله جوركش و 39 شهيد نيروي انتظامي شهرستان خميني شهر كه شب گذشته همزمان با ششمين روز از هفته ناجا برگزار شد در تشريح مجاهدان في سبيل الله، گفت: بالاترين مجاهدت اين است كه انسان از جان خود بگذرد و از جان و مال و ناموس مردم حفاظت نمايد و امروز نيروهاي انتظامي مصداق بارز مجاهدان في سبيل الله هستند.

وي با بيان اينكه مردم بايد در هفته ناجا كمي به فكر بروند و خدمتگزاران خود را بشناسند و قدر بدانند افزود: بحمدالله مردم قدردان خدمتگزاران خود در نيروي انتظامي هستند كه حضور پرشور مردم با بصيرت ، خوش فكر، شهيدپرور و عالم پرور خميني شهر در اين يادواره شهداي ناجا دليلي بر قدرداني و همراهي ملت با پليس خدمتگزار است.

حجت الاسلام رحيمي، تصريح كرد: از اقدامات موثر و مفيد نيروي انتظامي در سراسر كشور و مخصوصاً درخميني شهر كه به خوبي ماموران وظيفه خود را مي دهند و در دهه اول محرم هم با تلاش اين عزيزان علي رغم تهديداتي كه شده بود هيچ حادثه اي رخ نداد و امنيت مراسم ها به بهترين شكل تامين شد تشكر مي كنم.

وي در بخشي ديگري از سخنان خود به موضوع امر به معروف و نهي از منكر در جامعه اشاره كرد و گفت: ترك امر معروف و نهي از منكر گناه كبيره است و همه بايد جلوي منكر را بگيرند و در مقابل معروف حساس باشند و اين طور نباشد كه بگويند اين وظيفه نيروي انتظامي است.

امام جمعه خميني شهر با بيان اينكه امروز نيروي انتظامي مجري طرح هاي امنيت فرهنگي و اجتماعي و مقابله با اشرار و مفسدان است بيان داشت: مسلم است كه ناجا براي انجام طرح هاي خود نياز به كمك دارد و مردم بايستي حامي و پشتيبان اين نيرو باشند.

وي گفت: امروز دشمن مي خواهد سپاه، ارتش، نيروي انتظامي ، قوه قضائيه و نهادهايي كه براي انقلاب مفيدند را تضعيف كند و به همين جهت شايعاتي را رواج مي دهد كه مردم نبايد به آنها توجه كنند و بنابر اين حمايت از اركان انقلاب از جمله نيروهايي كه حافظ امنيت جامعه هستند واجب شرعي است.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون