نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1396/7/20      14:3:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:349


نسخه چاپی| ارسال به دیگران
نظام سلطه از امنیت مثال زدنی کشور عصبانی است
گروه استان ها- ایلام- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام با اشاره به اینکه امنیت مثال زدنی کشور باعث عصبانی شدن نظام سلطه شده است گفت: اربعین حسینی (ع) شاهکار پلیس ایلام است .

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس ، آیت الله "محمد نقی لطفی" در دیدار فرماندهان انتظامی و مرزبانی استان ایلام اظهار داشت: امنیت زیربنای همه مسائل کلان کشور است به طوری که اگر امنیت نباشد سیاست ، اقتصاد و فرهنگ معنایی ندارد .

وی با اشاره به اینکه امنیت ضامن بقاء حکومت و استحکام نظام و استمرار دهنده انقلاب اسلامی است، گفت: علی رغم دشمنی های استکبار، امروز ایران اسلامی در ابعاد مختلف در اوج امنیت است.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام با تأکید بر اینکه عامل اساسی در برقراری امنیت نیروی انتظامی است، گفت: مدال افتخاری که فرمانده کل قوا به نیروی انتظامی داده است برای همه کارکنان این نیرو مایه افتخار است.

وی اعتماد متقابل بین مردم و پلیس را از ویژگی های بارز نیروی انتظامی عنوان کرد و گفت: امروز مردمی ترین نهاد در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نیروی انتظامی است.

آیت الله لطفی در ادامه به مأموریت اربعین اشاره کرد و گفت: اربعین حسینی (ع) شاهکار واقعی نیروی انتظامی است به طوری که در سه سال اخیر با تلاش های نیروی انتظامی و مرزبانی کوچکترین مسئله امنیتی در استان ایلام وجود نداشته است.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام تصریح کرد: استان ایلام با وجود 420 کیلومتر مرز مشترک با کشور عراق و تردد میلیون ها زائر از مرز مهران از امن ترین استان های کشور است .

گفتنی است ،در ابتدای این مراسم سردار "نور علی یاری" طی سخنانی گزارشی از روند برنامه های هفته ناجا و اقدامات رده های مختلف انتظامی و مرزبانی در نیمه اول سال جاری ارائه کرد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون